Z przyjemnością informuję, że w kwietniu w Naszej Szkole będzie realizowany projekt dydaktyczny BLABBERS MEET BERNIE THE DOG, którego głównym celem będzie przekazanie dzieciom wiedzy o Australii, jej geografii, ale także tradycjach i kulturze.

Dzieci będą porównywać rzeczywistość Australii ze światem Livendell w docelowym języku – angielskim.

 

 

Jak każdy projekt dydaktyczny w MAŁA LINGUA Szkole Języków Obcych dla Dzieci tak i ten będzie rozwijać słownictwo oraz wypowiedzi pełno zdaniowe poprzez stymulowanie obrazem, aspektem kulturowym, pytaniami do treści książki i innymi aktywnościami językowymi. Ponadto projekt wpływać będzie na rozwój rozumienia ze słuchu oraz czytania. Zapoznawanie dzieci z ciekawymi opowieściami pobudza ich wyobraźnię, co sprzyja rozwijaniu języka obcego.

Wyżej opisany projekt będzie całkowicie oparty o książkę p. Evy Opara pt. „The Adventures of Bernie”. "Przygody Berniego" to historia małego, zabawnego pieska, który ma niezwykłą tendencję do gubienia się. Ma też szczęście do ludzi, których spotyka w czasie wędrówki po Australii. Po wielu perypetiach Bernie znajduje dom i kochającą rodzinę. Taką na dobre i na złe. I kto powiedział, że pieskie życie jest złe...

 

Aby lepiej zmotywować dzieci do aktywności w projekcie, zachęcam wszystkich Rodziców do zakupu książki. Dostępna jest ona w Sekretariacie Szkoły, a jej cena wynosi 13 złotych.

 

 

 

 

Gorąco polecam,

 

Sylwia Suczyk

Metodyk Szkoły Mała Lingua

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone