Weź udział w naszym dwuetapowym Mikołajkowym konkursie i wygraj
darmowe lekcje języka hiszpańskiego!

Szkoła Języków Obcych dla Dzieci MAŁA LINGUA ma przyjemność ogłosić Mikołajkowy konkurs, który składać się będzie z dwóch etapów.

Konkurs skierowany jest do dzieci z grup wiekowych 5-6, 7-9 i 10-12 lat. Dzieci mogą wziąć udział w jednym lub w obu etapach, a tym samym walczyć o jedną i drugą nagrodę.

ETAP I:
Odpowiedz na pytanie: JAK NAZYWA SIĘ ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z LIVENDELL - KRAINY BLABBERSÓW? i narysuj Twoje wyobrażenie o nim. Dla ułatwienia dodamy, że Blabbersowy Mikołaj to nie ten sam pan, którego znamy z naszych świątecznych tradycji. Jak wszystko w Livendell - i on jest nietypowy! :-)

Nagrodą główną w I etapie Mikołajkowego konkursu jest
50% zniżki na semestralny kurs języka hiszpańskiego lub francuskiego w semestrze wiosennym 2014.

ETAP II:
Wymyśl świąteczną przygodę Blabbersów, którzy udali się na spotkanie z Mikołajem w Livendell. Napisz historyjkę po polsku i jeśli potrafisz - również po angielsku. Jeśli historyjka opisana w języku angielskim jest zadaniem zbyt trudnym, wymyśl krótki angielski dialog między bohaterami. Wykonaj rysunek, który zobrazuje świąteczną przygodę Blabbersów i opisz go swoją historyjką lub dialogami w chmurkach.

Nagrodą główną w II etapie Mikołajkowego konkursu są
4 bezpłatne lekcje indywidualne z języka hiszpańskiego.


Zgłoszenia konkursowe mogą Państwo wysyłać mailowo na adres metodyk@malalingua.eu (scan), składać w Sekretariacie Szkoły w Piasecznie (ul. Świętojańska 1) lub - jeśli dziecko jest już naszym Uczniem - przekazać Lektorowi podczas zajęć. W zgłoszeniu - poza konkursowym zadaniem - prosimy o umieszczenie informacji na temat Dziecka, tj. imię, nazwisko, wiek, a także dane Opiekuna prawnego: imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy oraz potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez szkołę MAŁA LINGUA.

Termin dostarczania zgłoszeń: 15 stycznia 2014 r.


MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone