Love is all you need! <3 <3 <3
" There is no remedy for love, but to love more" ~ Thoreau Kochajcie i bądźcie kochani! Wszystkiego co kochane od słuchaczy Mała Lingua ! <3 <3 <3 😍🥰😘🤗😽😻💋💑💏🎈💌
Mała Lingua Pajęczno shared Mała Lingua Sosnowiec's post.
U nas tak samo :) W ferie jedynie umowione zajecia z osobami dorosłym. Zajęcia dla grup szkolnych nie odbywają się w okresie ferii. Udanego wypoczynku!
Ważne!!! Informujemy,że numer konta bankowego NIE ULEGŁ ZMIANIE. Wszystkie wiadomości wysłane z innego adresu, niż pajeczno@malalingua.eu nie są wiadomości od szkoły językowej Mała Lingua Pajęczno. Wszyscy nasi klienci,którzy dostali e-maila z informacją...
https://www.olx.pl/oferta/nauczyciel-jezyka-angielskiego-CID4-IDyhmJB.html
May this year of 2019 be: A year of Health 🍏 & Happiness 😃 A year of Wisdom 👩‍🎓 & Wealth 👑💎 A year of Love 💛 & Laughter 😂!!! 🍾
Wszystkiego co cudowe,radosne i kochane od Blabbersikow dla Was wszystkich Kochani z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 🎄✨🎁
Kolejna nasza cudowna grupka życzy Wesołych Świąt!
MAŁA LINGUA CZĘSTOCHOWA
Dyrektor Zarządzający Częstochowa - Martyna Jeziorowska
42-200 Częstochowa
509 423 026 czestochowa@malalingua.eu
O Filii

Jako absolwentka Filologii Angielskiej jestem pasjonatem kultury angielskiej. Chciałabym zarażać tą pasją dzieci i młodzież. Niestety nauka w szkole publicznej często nie daje takiej możliwości, ze względu na zbyt intensywny program nauczania, zbyt dużą liczbę osób w grupie lub zbyt mało zajęć z języka angielskiego. Szukałam takiego miejsca, by móc realizować moją pasję, jednocześnie móc uczyć dzieci i młodzież.

Iskierka w moich oczach pojawiła sie, gdy przeczytałam o MAŁA LINGUA autorskiej metodzie nauki języka angielskiego. Lekcja pokazowa, nasycona teatralizacją, umuzykalnieniem osnutymi na motywie rodziny Blabbersów przerosła moje oczekiwania. Małe szkraby w wieku 5 lat na prawdę potrafiły wymienić krótki dialog z życia codziennego. A młodzież swobodnie wypowiadała się, używając bogatszego słownictwa, poprawniej i swobodniej niż ich rówieśnicy z innych szkół.

Dodatkowo Szkoła została wyróżniona przez Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA oraz przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tytułem MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW.

MAŁA LINGUA to metoda, która realizuje wszystkie moje założenia, to w oparciu o nią chcę wyjść rzeczywistości naprzeciw i udowodnić, iż nasi podopieczni faktycznie potrafią wypowiadać się całymi zdaniami w języku obcym i że szkoła podstawowa to nie tylko słownictwo związane z liczbami czy kolorami, a gimnazjaliści oraz maturzyści są w stanie bez stresu przyjść na egzamin pełni wiedzy i zapału.

Dajmy szansę młodym ludziom poczuć się kimś dobrym! Kimś, kto nie musi się stresować przed testami, egzaminami, wyjazdem za granicę czy chociażby rywalizacją w dalszym życiu z kimś z większego miasta, gdzie tych możliwości nauki języka jest więcej. Swoje przemyślenia apeluje głownie do rodziców, którzy starannie planują edukację swoich Pociech, chcą widzieć efekty pracy dziecka na zajęciach języka obcego.  Dopiero dzięki metodzie MAŁA LINGUA i LINGUA TEENS SPACE czuję, że robię to, co kocham- budzę pasję do języka. Małe dzieci przenoszę w świat bajek, dzięki czemu z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia, a młodzieży udowadniam, jak bardzo ten język jest potrzebny w naszych trudnych czasach. Dziękuję za przeczytanie moich odczuć i uwag i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Martyna Jeziorowska

Właściciel, Dyrektor Filii Pajęczno

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone