W Mała Lingua Mikołaj odwiedził uczniów :)
Andrzejki grupa Martyny i Marysi Dzień pluszowego misia grupy Marysi
I znow przed Mikołajkami śpieszymy Andrzejkowo. Grupki lektorki Małgosi :
Za chwilę zrobi się świątecznie, dlatego powspominajmy już teraz. Lekcja o kulturze Halloween: Zdjęcia wykonała nasza zdolna: Gracjana Przygoda.
Rosną mali projektanci 🤗 Zaangażowanie na 100%
Kochani Uczniowie, przede wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy Wam za zaangażowanie w tworzeniu Aussiego. Stworzyliście wspaniałe i bardzo pomysłowe prace! A dziś... niespodzianka 😊 Oto Aussie! Kilka prac było naprawdę bardzo dobrych i bardzo podobnych!...
Drodzy Słuchacze Mała Lingua & Lingua Teens Space, dnia 12.11.2018 szkoła będzie nieczynna.
Mała Lingua Pajęczno shared Mała Lingua's post.
Rok temu wygrało Pajęczno 💪💪💪💪 nie oddawajmy korony zbyt szybko :)
MAŁA LINGUA CZĘSTOCHOWA
Dyrektor Zarządzający Częstochowa - Martyna Jeziorowska
42-200 Częstochowa
509 423 026 czestochowa@malalingua.eu
O Filii

Jako absolwentka Filologii Angielskiej jestem pasjonatem kultury angielskiej. Chciałabym zarażać tą pasją dzieci i młodzież. Niestety nauka w szkole publicznej często nie daje takiej możliwości, ze względu na zbyt intensywny program nauczania, zbyt dużą liczbę osób w grupie lub zbyt mało zajęć z języka angielskiego. Szukałam takiego miejsca, by móc realizować moją pasję, jednocześnie móc uczyć dzieci i młodzież.

Iskierka w moich oczach pojawiła sie, gdy przeczytałam o MAŁA LINGUA autorskiej metodzie nauki języka angielskiego. Lekcja pokazowa, nasycona teatralizacją, umuzykalnieniem osnutymi na motywie rodziny Blabbersów przerosła moje oczekiwania. Małe szkraby w wieku 5 lat na prawdę potrafiły wymienić krótki dialog z życia codziennego. A młodzież swobodnie wypowiadała się, używając bogatszego słownictwa, poprawniej i swobodniej niż ich rówieśnicy z innych szkół.

Dodatkowo Szkoła została wyróżniona przez Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA oraz przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tytułem MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW.

MAŁA LINGUA to metoda, która realizuje wszystkie moje założenia, to w oparciu o nią chcę wyjść rzeczywistości naprzeciw i udowodnić, iż nasi podopieczni faktycznie potrafią wypowiadać się całymi zdaniami w języku obcym i że szkoła podstawowa to nie tylko słownictwo związane z liczbami czy kolorami, a gimnazjaliści oraz maturzyści są w stanie bez stresu przyjść na egzamin pełni wiedzy i zapału.

Dajmy szansę młodym ludziom poczuć się kimś dobrym! Kimś, kto nie musi się stresować przed testami, egzaminami, wyjazdem za granicę czy chociażby rywalizacją w dalszym życiu z kimś z większego miasta, gdzie tych możliwości nauki języka jest więcej. Swoje przemyślenia apeluje głownie do rodziców, którzy starannie planują edukację swoich Pociech, chcą widzieć efekty pracy dziecka na zajęciach języka obcego.  Dopiero dzięki metodzie MAŁA LINGUA i LINGUA TEENS SPACE czuję, że robię to, co kocham- budzę pasję do języka. Małe dzieci przenoszę w świat bajek, dzięki czemu z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia, a młodzieży udowadniam, jak bardzo ten język jest potrzebny w naszych trudnych czasach. Dziękuję za przeczytanie moich odczuć i uwag i zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Martyna Jeziorowska

Właściciel, Dyrektor Filii Pajęczno

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone