FIRST MINUTE CLASS - u nas wczesny zapis!!!

Kochani! Początek roku zbliża się wielkimi krokami! Czy tęsknicie już za Blabbersami? Wykorzystajcie swój Livendell Ticket i już teraz skorzystajcie z promocji First Minute Class - u nas wczesny zapis!!!

Przyjdź z rodziną na Dzień Języków Dziecka do Teatru Syrena

W najbliższą sobotę, 4 czerwca, w Teatrze Syrena odbędzie się Dzień Języków Dziecka – idealna okazja dla całej rodziny, by miło spędzić czas i rozpalić w dziecku pasję do języków obcych. W ramach wydarzenia zapraszamy Państwa na spektakl (wstęp wolny) z udziałem uczniów ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, należącej do Grupy PWN. Dzień Języków Dziecka to wyjątkowe wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Ambasady Hiszpanii, będące zwieńczeniem całorocznego projektu MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT From the Blabber to the Spacer ,,Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blabbersów, cz. 2, The Blabbers go to Spain”. Spektakl oraz towarzyszące mu atrakcje odbędą się w Teatrze Syrena, gdzie nasi uczniowie pod okiem profesjonalnych aktorów...

Wakacyjne wyjazdy językowe

W parze raźniej, taniej i z prezentem - oferta zajęć indywidualnych z Native Speakerem

Zapraszamy wszystkie dzieci, rodzeństwa, znajomych z klasy i przyjaciół do skorzystania z naszej ofery, ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH Z NATIVE SPEAKEREM. Przy zapisie otrzymają Państwo prezent pod choinkę, naszą nową, autorską publikację, przewodnik i rozmówki językowe dla dzieci i rodziców “The Blabbers go to France”. Szczegóły w sekretariacie szkoły w Piasecznie oraz pod nr tel. (22) 750 13 11. Sprawdź również aktualne oferty w naszych szkołach w swoim mieście.

MISJA WAKACJE! WYKUP U NAS SWOJĄ PODRÓŻ!

Z przyjemnością informujemy, że teraz mogą Państwo za pośrednictwem naszej Szkoły kupić podróże wakacyjne, korzystając przy tym z oferty Biura Podróży MISJA WAKACJE.   Same korzyści! Do każdej zakupionej podróży za pośrednictwem naszej Szkoły otrzymają Państwo: · PAKIET ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH o wartości do 500 PLN gratis! · RABAT NA KURS JĘZYKOWY w wysokości 100 PLN.   Szczegółowe informacje w Sekretariacie Szkoły. Regulamin promocji dostępny w Sekretariacie.
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone