Spotkanie z Ambasadorem Urugwaju

W najbliższą środę 23 stycznia o godz. 19.00 na zaproszenie naszej szkoły MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE przyjedzie Carlos Brugnini Ambasador Urugwaju i Carlos Quirogo Konsul Urugwaju. Wizyta ma związek z organizowanym przez szkołę języków obcych dla dzieci i młodzieży Karnawałem Języków MAŁA LINGUA, którego celem jest promocja idei wielokulturowości oraz przekazanie uczniom, że język obcy służy do rozwijania dialogu międzykulturowego, a nie jest wirtualnym narzędziem komunikacji w klasie. Celem wizyty Pana Carlosa Brugniniego Ambasadora Urugwaju i towarzyszącego mu Carlosa Quiogo Konsula Urugwaju jest przybliżenie kultury i zwyczajów tego pięknego kraju.

Bezpłatne lekcje pokazowe! U nas TYGODNIE JĘZYKÓW

  Zapraszamy do udziału w lekcjach pokazowych z języków różnych krajów świata w ramach szerokiej inicjatywy promocji multikulturowości i rozwijania dialogu międzykulturowego w naszej szkole – TYGODNIE JĘZYKÓW, mającej na celu pokazanie, jak smakować mogą inne, niż tylko angielski, języki. Dla zapisujących się na drugi język - 25% rabatu!

Rekrutacja wiosna 2013 rozpoczęta!

Zapisy na nowy semestr wiosenny! Zapraszamy nowych Słuchaczy do rozpoczęcia przygody z MAŁA LINGUA, a naszych Uczniów do kontynuacji nauki w naszej szkole.   Jeśli zdecydują się Państwo na naukę w naszej szkole do 10 stycznia (podpisanie umowy i wpłacenie połowy kwoty) bezpłatnie otrzymają Państwo tzw. Readers-a książeczkę w języku angielskim w uproszczonej wersji językowej oraz Paszport Blabbersa, który pozwoli śledzić postępy Państwa pociech po każdych zajęciach w naszej szkole. Szczegółowe informacje na temat oferty otrzymają Państwo w Sekretariacie pod nr. tel: 22 750 13 11 lub drogą elektroniczną: e.florianska@malalingua.eu Zapisz się już dziś na semestr Wiosenny!

Premiujemy ZADOWOLONYCH SŁUCHACZY!

Przyprowadź do nas Przyjaciela, poleć nas Znajomym, a każdy z Was zapłaci mniej o 10% za swój kurs językowy...

A może czas na drugi język? Europa da się lubić!

Sprawdź naszą ofertę francuskiego i hiszpańskiego. Nowe terminy kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Dla tych, co chcą rozpocząć powoli – KURSY W WERSJI LIGHT - raz w tygodniu!

Zapisz się z 7 Kolegami z klasy!!!

Zapisz się z 7 Kolegami z klasy, stwórzcie własną grupę, a każdy z Was zapłaci o 100 PLN za swój kurs językowy.

Nie trać czasu - języki z dojazdem.

Ciągle brakuje Ci czasu? Masz dość dowożenia dziecka na zajęcia dodatkowe? Sprawdź naszą najnowszą ofertę JĘZYKI Z DOJAZDEM z MAŁA LINGUA. Zbierz znajomych i stwórzcie grupę językową dla swoich dzieci, w domu lub innym dowolnie wybranym miejscu. Nasz Lektor do Was dojedzie! Zapewnij lepszy start w przyszłość swojemu dziecku i ciesz się wolnym czasem.

PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE z MAŁA LINGUA

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty PÓŁKOLONII JĘZYKOWYCH z Blabbersami, które realizowali będziemy w czasie tegorocznych wakacji. Półkolonie przeprowadzali będziemy w tygodniowych cyklach programowych. Zróżnicowanie tematyczne poszczególnych turnusów pozwala na zapis Dziecka nawet na kilka turnusów. Wszystkie turnusy realizowane będą w grupach wiekowych 6-9 lat, 10-12 lat w grupach 5-10 osobowych.

NOWE FILIE!

JUŻ WE WRZESNIU MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży rozpoczyna swoją działalność w nowych miastach: w Warszawie (Mokotów, Ochota, Ursynów, Wilanów), w Łodzi, oraz w Opolu.   Zapraszamy do naszych szkół! Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce NASZE FILIE

Rekrutacja jesień 2012 wystartowała

W małym dziecku płonie nieograniczona żądza zdobywania wiedzy. Możemy ją zwielokrotnić stwarzając dziecku nieograniczone warunki rozwoju. Bazując na haśle WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY w szkole MAŁA LINGUA dzieci nie potrafią odróżnić zabawy od nauki. Już dziś zapewnij swojemu dziecku dobry start w przyszłość. Zapoznaj się z najnowszą ofertą zajęć na jesień 2012/2013
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone