Konkurs: „Drzewo genealogiczne rodziny Blabbersów”

Szczegóły w zakładce Konkursy

TOTALNA WYPRZEDAŻ!

TOTALNA WYPRZEDAŻ! Ruszyła totalna wyprzedaż ostatnich miejsc w grupach! Tylko teraz kurs języka angielskiego dla dzieci w cenie 250 zł Szczegóły w sekretariacie Szkoły lub pod nr-em telefonu (22) 750 13 11

Zapraszamy na lekcje pokazowe!

Sprawdź naszą jakość za darmo!

FUN ENGLISH - platforma e-learningowa dla dzieci!

FunEnglish.pl to interaktywna platforma nauczania języka angielskiego, której podstawowym założeniem jest nauka angielskiego na odległość i z użyciem nowoczesnych technologii dla dzieci w wieku 4-15 lat. Kurs FunEnglish.pl zbudowany jest z 4-ech typów multimediów: filmy, fotolekcje, gry edukacyjne, piosenki karaoke. Powyższe filary są podstawowym elementem merytorycznej części interaktywnego kursu językowego. Serdecznie zapraszamy do korzystania z platformy. Możliwości jakie daje platforma, stanowią doskonałe uzupełnienie zajęć, na które uczęszcza Państwo Dziecko w naszej szkole. W ramach loterii organizowanej przez naszą szkołę do wygrania są kody uprawniające do bezpłatnego dostępu do platformy Fun English przez okres 4 miesięcy.

MAŁA LINGUA w EDUKADO i w Toruniu!

Zapraszamy do naszych nowych oddziałów! Już teraz MAŁA LINGUA na warszawskim Targówku oraz w Toruniu! Rozpoczęliśmy nowy projekt edukacyjny - MAŁA LINGUA w EDUKADO. Zapisy już trwają! Zapraszamy do nowootwartej filii w Toruniu! Zapisy już trwają!

Loteria prezentów. Każdy los wygrywa!

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy system nagród i bonusów w już trwającej rekrutacji jesiennej! za... ... otrzymasz zapis na cały rok (2 semestry) dostęp do platformy Fun English zapis do 7 września 2011 Portfolio Językowe gratis kontynuacja nauki LOTERIA PREZENTÓW - każdy los wygrywa! drugi język 25% taniej stworzenie własnej grupy w MAŁA LINGUA z klasą 100 PLN taniej dla Słuchacza i każdego Kolegi z grupy

NOWOŚĆ! Językowe poranki z Blabbersami

Czerwony Kapturek - Fotorelacja

W ramach dodatkowych zajęć teatralno - językowych, odbywających się w naszej szkole, nasi najmłodsi słuchacze na zakończenie cyklu tych zajęć, wystawili sztukę przed szeroką publicznością. Poniżej fotorelacja z przedstawienia:

Projekt i konkurs Blabbers’ Spring Poems

W związku z realizacją w naszej Szkole innowacyjnych projektów metodycznych, zachęcamy Państwa do regularnego zapoznawania się z kolejnymi projektami, w których uczestniczą Państwa Dzieci. Blabbers’ Spring Poems wspólnie wybieramy wierszyk dla dzieci z kraju, którego języka dzieci się uczą, co lekcja uczymy się fragmentu wiersza, na każdych zajęciach powtarzamy fragmenty, których nauczyliśmy się poprzednio, mówimy cały wiersz i nagrywamy go na dyktafon/aparat/kamerę, bierzemy udział w konkursie. Konkurs: aby wziąć udział w konkursie, musimy dostarczyć wraz z lektorem nasze nagrania do sekretariatu szkoły, spośród dostarczonych nagrań z wierszami, w konkursie internetowym, wyłoniona zostanie zwycięzka grupa, głosować mogą wszyscy, którzy odwiedzą naszą stronę www lub facebook'a, zwycięska grupa otrzyma nagrody. Cel projektu: ograniczenie zapominania poznanych zasobów językowych, utrwalenie słownictwa...

II Faza projektu

Clipboard02.jpg W naszych szkołach MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE rozpoczęliśmy przygotowania do przedstawienia końcowego rocznego projektu dydaktycznego„ Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blabbersów, cz.4. The Blabbers & Spacers go to the Amazon”.

W tej fazie projektu uczniowie sami przygotowują rymowanki i piosenki o tematyce związanej z podróżami, Amazonią, zwierzętami, ekologią.

Mamy już pierwsze piosenki, zobaczcie uczniów z MAŁA LINGUA Knurów Czerwionka Rybnik
 
Brawo!!!

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone