Tak uczymy w MAŁA LINGUA!

Zobaczcie, jak uczymy dzieci języków obcych metodą MAŁA LINGUA w ogólnopolskiej sieci szkół dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE! Zapraszamy do naszych Licencjonowanych szkół w całej Polsce, by zapoznać się z ofertą zajęć językowych na nowy rok szkolny. Lista szkół. Obejrzyj film

CASTING na MŁODYCH MUZYKÓW z Livendell

Zapraszamy wszystkie muzycznie utalentowane dzieci w wieku 3-12 lat do udziału w castingu na Młodych Muzyków z Livendell, LIVENDELL VOCAL CHALLENGE! Zwycięzcy zostaną zaproszeni do udziału w nagraniu nowej autorskiej płyty MAŁA LINGUA. Rodzicu, odkryj talent w swoim Dziecku i zgłoś je do udziału w naszym Castingu! Dowiedz się, jak wziąć udział w Castingu.

Finał MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT 2015

Tłumy na widowni, setki uśmiechów dzieci, oklaski i duma Rodziców, to efekt wydarzenia, które miało miejsce 13 czerwca 2015 w Teatrze Syrena. Tego dnia odbyło się przedstawienie "MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT from the Blabber to the Spacer, odsłona 2 The Blabbers go to France”, które było wyrazem umiejętności językowych Uczniów z różnych Filii MAŁA LINGUA, inspiracją do twórczego podróżowania z Dziećmi po Europie i odkrywania ich dziecięcych smaków świata. Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie i zaangażowanie w roczny projekt dydaktyczny naszych Uczniów. Wszyscy bawiliśmy się Blabbersowo :) Do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia zapraszamy na nasz Fan Page.  

The Blabbers' Little Theatre w Teatrze Syrena, 13 czerwca

Drodzy Rodzice, drogie Dzieci, Już w najbliższą sobotę zapraszamy Was do Teatru Syrena w Warszawie na przedstawienie MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT from the Blabber to the Spacer, odsłona 2 The Blabbers go to France”.Przedstawienie, w którym zobaczycie Uczniów z różnych Filii MAŁA LINGUA, będzie wyrazem ich umiejętności językowych, inspiracją do twórczego podróżowania z Dziećmi po Europie i odkrywania ich dziecięcych smaków świata. Wstęp wolny. Więcej na temat wydarzenia.

MAŁA LINGUA w Dzień Dobry TVN o zmianach w ustawie "przedszkolnej"

Drodzy Rodzice, We wtorek, 19 maja w Studio Dzień Dobry TVN, Pani Monika Ferreira, Właścicielka Marki i CEO ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE uczestniczyła jako Ekspert w rozmowie nt. jak powinno wyglądać nauczanie języków obcych u przedszkolaków. Zapraszamy do obejrzenia VIDEO!  

MAŁA LINGUA W RADIO KOLOR

Dla tych, którym nie udało się wysłuchać niedzielnej audycji "Liderki Usmiechu" w Radio Kolor, zapraszam do wysłuchania nagrania. Czytaj więcej Wysłuchaj audycji "Liderki Uśmiechu"

KONKURS Walizki Talentów!

Statek Talentów MAŁA LINGUA wypływa!Odkryj swój talent z Rodziną Blabbersów. Zaprojektuj walizkę, pokaż Blabbersom, co oznacza dla Ciebie MULTIKULTUROWOŚĆ i wygraj wspaniałe nagrody.Po szczegóły zapraszamy na nasz FANPAGE!  

The Blabbers' Nursery Project - zajęcia językowe metodą MAŁA LINGUA w przedszkolach

Baby Blabber - najmłodszy członek rodziny Blabbersów zawitał do przedszkoli i jest głównym bohaterem naszego specjalnego programu The Blabbers' Nursery Project i zajęć językowych. Dzieci go od razu pokochały. Zaproś MAŁA LINGUA do swojego przedszkola!  

Nasi Uczniowie w roli dziennikarzy - "Me & My World" reportaż z podróży naszych Słuchaczy dla BlabbSpace TV

Pierwszy etap realizacji projektu MAŁA LINGUA Drama Project from the Blabber to the Spacer odsłona 2 za nami. Zapraszamy do obejrzenia rezultatów. Zobaczcie, jak nasi Uczniowie rozwinęli umiejętności komunikacji w języku obcym i zdolności interpersonalne odgrywając swoje role.   Film #1: The Blabbers ready for a trip to France Film #2: l'album de Paris Film #3: In France Więcej nagrań już wkrótce.

Nowa organizacja zarządzania szkołą języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, LINGUA TEAM szkolenia językowe dla dorosłych w Piasecznie

Zapraszamy do zapoznania się z listem Właściciela Marki i Dyrektora Zarządzającego ogólnopolską siecią szkół MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, Pani Moniki Ferreira. Od 1 lutego 2015 r. wchodzą zmiany w zakresie zarządzania szkołą języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, LINGUA TEAM szkolenia językowe dla dorosłych w Piasecznie. Czytaj więcej...
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone