styczeń i luty MIESIĄCEM LEKCJI POKAZOWYCH

We wszystkich placówkach ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE organizowane są lekcje pokazowe, na których zaprezentujemy m.in. założenia naszych metod i technik pracy podsumowując rezultaty językowe po pierwszym semestrze. PREMIUJEMY zapisy na semestr wiosenny!!! -10% za polecenie naszej szkoły znajomemu, który również zapisze się na kurs Szczegóły znajdą Państwo w sekretariatach wszystkich szkół MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE. Zapraszamy!

GRATISY ZA WCZESNE ZAPISY!

Już teraz zapisz się na semestr wiosenny do szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE i odbierz swój gratis za zapis! Zgłoś się do nas i wpłać minimum 50% należności za kurs grupowy do 13.01.2015, a otrzymasz od nas prezent – publikacje dydaktyczne, gadżety, koszulki lub zniżki! Zobacz szczegóły.

Spotkaj się z nami w kinie HELIOS!

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że rozpoczęliśmy właśnie współpracę z ogólnopolską siecią kin HELIOS przy Filmowych Porankach ze Scooby Doo! Więcej informacji.  

Świąteczny konkurs charytatywny

Na terenie wszystkich szkół MAŁA LINGUA organizujemy konkurs świąteczny. Poznaj szczegóły.

MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT

Lekcje pokazowe hiszpanski

Grupa AJ1 również uwieczniła Livendell w swojej pracy

Nasi najmłodsi Słuchacze nadal odwiedzają krainę Livendell i uwieczniają w swoich pracach codzienność świata Blabbersów. Tym razem prezentujemy prace grupy Alice's Juniors 1, która skupiła się na bitewnym krajobrazie i pokazała wielką, paitballową wojnę w Livendell. Pojawiły się nawet ogromne czołgi, a Gabriel i Nicholas bawili się wręcz wyśmienicie! Cały świat nabrał niewiarygodnych kolorów!

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

26 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. To dobra okazja, by zwrócić dzieciom uwagę, jak ważna jest umiejętność porozumiewania się z rówieśnikami z całego świata. Pozwól swojemu dziecku odkryć DZIECIĘCE SMAKI ŚWIATA Z MAŁA LINGUA. Więcej o programie "Dziecięce Smaki Świata czyli Podróże Blabbersów" w sekretariatach sieci szkół MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE w całej Polsce.

MAŁA LINGUA - ROZDAJEMY PREZENTY ZA ZAPISY DO 26 WRZEŚNIA

Super oferta

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone