Wakacyjne zajęcia z Native Speaker'em

Szanowni Państwo, Przypominamy o naszej promocji na wakacyjne kursy języka obcego z naszymi Native Speaker'ami. W szczególności polecamy zajęcia z Williamem Weldon'em :).

Godziny pracy sekretariatu w Piasecznie

Szanowni Państwo, Poniżej przedstawi amy Wam godziny pracy sekretariatu w miesiącu lipcu.   1 LIPCA – 5 LIPC A:   Od poniedziałku do czwartku, godz. 10-18.00Piątek (4 lipca), godz. 9-17.00Sobota (5 lipca) godz. 9-13.00       7 LIPCA - 20 LIPCA:Od poniedziałku do czwartku, godz. 10-18Piątek, godz. 9-13.00Sobota - nieczynne 21 LIPCA – 31 LIPCAOd poniedziałku do czwartku, godz. 10-18Piątek, godz. 9-17.00Sobota - nieczynne

Dyplomy dla Młodych Aktorów z Mała Lingua Drama Project!

Drodzy Aktorzy Mała Lingua Drama Project 'From the Blabber to The Spacer'! W podziękowaniu za uczestnictwo w naszym wspólnym projekcie zapraszamy Was serdecznie po odbiór dyplomów do sekretariatu szkoły w Piasecznie!

MAŁA LINGUA w przedszkolu Twojego Dziecka – THE BLABBERS`NURSERY PROJECT

MAŁA LINGUA prowadzi zajęcia w przedszkolach, realizując przy tym specjalny program dla przedszkoli THE BLABBERS’NURSERY PROJECT. Jeśli chcecie Państwo zaprosić MAŁA LINGUA do przedszkola Państwa Dziecka, chętnie przeprowadzimy prezentację metody dla Dyrektora Przedszkola czy Rady Rodziców. Rodzice, którzy zarekomendują nas w przedszkolu swojego dziecka, w drodze podziękowania otrzymają rabat 20% przy zapisie pociechy na nasze kursy.

Zmiany godzin pracy sekretariatu w Piasecznie

Szanowni Państwo, Informujemy, że w dniu 20 czerwca (piątek) sekretariat naszej Szkoły będzie czynny w godzinach 9-16. Natomiast 21-go, w sobotę będzie zamknięty. Za utrudniemia przepraszamy.

Bieg uliczny w Józefosławiu!

Serdecznie zapraszamy do animacji na naszym stoisku na Pikniku sportowym oraz 1 Biegu ulicznym Józefosławia i Julianowa!!! Termin imprezy : 15 czerwca 2014 w godz. 14-19 Miejsce: teren Politechniki Warszawskiej ul. Ogrodowa 2, Józefosław Szczegółów szukajcie na http://www.solectwojozefoslaw.pl/

Baw się z nami Blabbersami!

Lekcje dla Przyjaciela

W tym miesiącu w ramach inicjatywy Ambasador Marki Mała Lingua & Lingua Teens Space zapraszamy na lekcję z Przyjacielem! Jeśli lekcja mu się spodoba i zapisze się w semestrze jesienno-zimowym do naszej Szkoły, zarówno Wy, jak i Przyjaciel otrzymacie 10% rabatu w ramach naszego programu lojalnościowego FOR OUR BEST FRIENDS. Dla Ambasadorów Marki, przyprowadzających więcej niż jednego Przyjaciela, przewidzieliśmy 15% rabatu. Zgłoszenia Przyjaciela prosimy dokonywać pod numerem telefonu: 22 750 13 11, mobile: 501 393 846. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji!

Czas podsumowań

Za kilkanaście dni zakończymy zajęcia w roku szkolnym 2013/2014. Jak co roku przygotowaliśmy dla Państwa zestaw aktywności podsumowujących. 1. Spotkania indywidualne Rodziców z Lektorami 2. Egzaminy końcowe Gorąco zachęcamy do skorzystania z tych propozycji! Szczegóły na stronie w Strefie Rodzica oraz w sekretariacie szkoły w Piasecznie.

Oferta First Class Ticket

Od poniedziałku 02.06.2016 rusza promocja First Class Ticket! O szczegóły pytajcie w sekretariacie szkoły w Piasecznie, tel. 022 750 13 11. Serdecznie zapraszamy!
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone