From the Blabber to the Spacer na Dniu Języków Dziecka!

Na zakończenie roku szkolnego we wszystkich naszych szkołach MAŁA LINGUA przygotowaliśmy z naszymi uczniami grup wiekowych 3-12 lat projekt artystyczno-językowy MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT from the Blabber to the Spacer. Do obejrzenia naszego spektaklu zapraszamy Państwa dnia 15 czerwca 2014, niedziela, godz. 10.00-14.30, Warszawa Sala Widowiskowa Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21. Spektakl jest wystawiany w ramach realizowanego tam przez nas DNIA JĘZYKÓW DZIECKA. Oprócz naszego Drama Project przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników i widzów animacje językowe, ciekawe gry i oczywiście upominki!   Scenariusz sztuki składa się z epizodów, przygotowywanych przez poszczególne grupy, które Dyrektor Metodyczny Pan Paweł Głazowski połączył niezwykle magicznym wątkiem. Celem projektu jest zaprezentowanie przez dzieci ich umiejętności językowych rozwiniętych w ciągu roku oraz rozwijanie u nich...

Półkolonie w Józefosławiu

Jeszcze wiosna, a my już myślimy o wakacjach! Trwają już zapisy na półkolonie językowe „Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blabbersów”. W tym roku uruchomiliśmy grupę, nie tylko z angielskiego, ale też z hiszpańskiego!!! Mamy też atrakcyjny program wakacyjny dla młodzieży i dorosłych!!! O szczegóły pytajcie w sekretariacie szkoły w Piasecznie, tel. 022 750 13 11, oferta dostępna na naszej stronie w zakładce Nasza Oferta/Oferta Wakacyjna 2014

Godziny pracy sekreteriatu w Piasecznie.

Szanowni Państwo! Ponieważ w najbliższych dniach organizujemy dużo imprez plenerowych :-), wprowadzamy nowe godziny pracy sekretariatu:   29.05 czwartek godz. 9.00 - 17.30 31.05 sobota godz. 9.00 do 11.00 4.06. środa godz. 9.00 - 17.00 5.06 czwartek godz. 9.00 - 17.30 7.06 sobota nieczynne W pozostałe dni czekamy na Państwa w godz. 9.00 - 20.00, a w piątki 9.00 - 18.00. Do zobaczenia na piknikach!!!

Wszystkim Mamom!

Drogie Mamy!Przekazujemy Wam laurkę prosto z Livendell.Pragniemy też i my przekazać szanownym Mamom, najlepsze życzenia z całego kraju - od słuchaczy i pracowników naszych filii.

Zajęcia dla dzieci z Native Speaker

Szanowni Państwo, Przypominamy o zajęciach dla dzieci. Zapraszamy!

MAŁA LINGUA na pikniku w Akademii Kubusia

Ogólnopolska akcja "Bezpieczne przedszkole" wspólnie z Akademią Kubusia propagowaliśmy bezpieczeństwo wśród milusińskich. Oczywiście jednocześnie rozwijając inteligencje wielorakie i poszerzając kompetencje językowe. To była wzorowa akcja, szerszą relację opublikujemy lada chwila.

Unia Europejska, wielokulturowość, języki obce i wspólny jubileusz w Piasecznie

9 maja 2014 w Piasecznie odbył się Dzień Europy, podczas którego obchodzono podwójny jubileusz dziesięciolecia. Pierwszym powodem do świętowania była rocznica 10 lat Piaseczna w Unii Europejskiej, drugim, 10-lecie działalności szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Piaseczna Zdzisław Lis, a gościem honorowym była pani profesor Danuta Hübner. Pomysłodawcą oraz siłą sprawczą organizacji tego święta była Młodzieżowa Rada Gminy w Piasecznie, współorganizatorami natomiast Urząd Gminy oraz Centrum Kultury w Piasecznie. Do akcji włączyła się też ogólnopolska sieć szkół języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE.   Tłumnie zgromadzeni mieszkańcy miasta i okolic uczestniczyli w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. Z dużym zainteresowaniem spotkały się występy młodych...

Dziękujemy za udział w Dniu Europy w Piasecznie

Szanowni Państwo, dziękujemy za udział w Dniu Europy. Było to nasze wspólne święto, które obfitowało w bardzo wartościowe dla nas spotkania. 9 maja to dla nas nie tylko Dzień Europy. Tego dnia rozpoczeliśmy świętowanie 10 lecia powstania naszej Szkoły. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wizyty na naszym stoisku, liczny udział w konkursach i dobrą atmosferę. Niebawem opublikujemy zdjęcia i filmy z tego wydarzenia.

Coraz więcej filii w sieci MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE

Witamy w naszym gronie kolejne filie. Są nimi szkoły zlokalizowane w następujących miastach i miejscowościach: Pyrzyce, Wolsztyn, Kowalewo Pomorskie, Warszawa - Praga Południe, Warszawa - Wawer oraz Ząbki k. Warszawy! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaku z dyrektorami placówek oraz uczęszczania na lekcje pokazowe. Termin rozpoczęcia zajęć w każdej z wymienionych filii: miesiąc wrzesień, 2014. Wszystkie lokalizacje naszych filii i oddziałów znajdziecie Państwo pod adresem: www.malalingua.com.pl/filie ZAPRASZAMY!

Zapraszamy do świętowania z nami Dnia Europy!

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone