MAŁA LINGUA z KLASĄ - to się opłaca!

Przypominamy, że w każdej z naszych szkół można stworzyć swoją własną grupę. MAŁA LINGUA z KLASĄ to propozycja dla tych, którzy sami chcą decydować z kim, w jakie dni i o jakiej porze będą się uczyć.Wystarczy przyjść z sześcioma kolegami, by stworzyć własną grupę i zaoszczędzić przy tym po 100 złotych!MAŁA LINGUA z KLASĄ - to się opłaca!

Dzień otwarty już w tę sobotę!

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę - 1 lutego - organizujemy dzień otwarty w naszej filii w Józefosławiu. Serdecznie zapraszamy od godziny 9.30!  

Tajne hasło: LOPEZ!

Właśnie rusza nasza najnowsza promocja!Wystarczy zapamiętać hasło LOPEZ, by otrzymać rabat w wysokości 200 zł na kurs języka hiszpańskiego, francuskiego lub japońskiego! Promocja trwa do 7 lutego i dotyczy również kursów organizowanych w naszych punktach partnerskich.Serdecznie zapraszamy!

Projekt dydaktyczny "Z kamerą w Livendell" - grupa AJ3

Jeśli są Państwo ciekawi, jak wyglądą kraina Livendell "od środka" - serdecznie zapraszamy! Oto wizualizacja wykonana przez naszych małych Słuchaczy z grupy Alice's Juniors 3! Tę wyjątkowo spokojną niedzielę w Livendell zakłóca tylko jedna sprawa... Ktoś uwięził Alice w wieży! Dziewczyna czeka teraz na wybawiciela, który zjawi się na pięknym, białym koniu...

Filia Józefosław zaprasza!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dniu otwartym naszej filii Józefosław. Podczas spotkania z pracownikami szkoły będą Państwo mogli poznać naszą ofertę oraz autorską metodę nauczania, a także dowiedzieć się, dlaczego warto uczyć się języków obcych właśnie z nami! W programie spotkania znajdują się również ciekawe promocje oraz możliwość rozpoziomowania. Zapraszamy!

Mała Lingua - najlepsze rozwiązanie dla Twojego Dziecka!

We wszystkich naszych Szkołach i Filiach trwa właśnie rekrutacja WIOSNA 2014. Zapraszamy!

Jeszcze dziś można zdobyć nasze gratisy!

Przypominamy, że jeszcze dziś (13 stycznia 2014 roku) - do końca dnia - można skorzystać z naszej promocji i przy zapisie Dziecka na kurs oraz dokonaniu opłaty w wysokości minimum 50% wartości kursu otrzymać Paszport Blabbersów i Readers w języku angielskim GRATIS! Zapraszamy do Sekretariatu Szkoły - tradycyjnie pracujemy w godzinach 9.00 - 20.00.

Rekrutacja na semestr WIOSNA 2014

Szanowni Państwo,z wielką przyjemnością informujemy, że wystartowała rekrutacja na semestr WIOSNA 2014. Jak zwykle przygotowaliśmy dla naszych Słuchaczy ciekawe promocje oraz językowe atrakcje. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zapisów. Nasi mali Słuchacze jak zwykle mogą skorzystać z szeregu rozwiązań w nauczaniu języków obcych i wybrać nie tylko język angielski, ale również hiszpański, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i japoński. Poniżej prezentujemy naszą aktualną ofertę, która obejmuje zarówno zajęcia grupowe, jak i indywidualne (dla jednej lub dwóch osób):

Świąteczno-noworoczne godziny pracy Sekretariatu

Szanowni Państwo,informujemy, że w trakcie przerwy świąteczno-noworocznej zmianie ulegną godziny pracy Sekretariatu w Piasecznie.Piątek, 27 grudnia, godz. 10.00 - 18.00Sobota, 28 grudnia, godz. 9.00 - 13.00Poniedziałek, 30 grudnia, godz. 9.00 - 17.00Wtorek, 31 grudnia, godz. 9.00 - 13.00

Wesołych Świąt!

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone