O Sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE

 

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży, należąca do Grupy PWN.                                               

MAŁA LINGUA została wyróżniona przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za swą autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA na motywie Rodziny Blabbersów a Szkoła MAŁA LINGUA otrzymała od MEN tytuł MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW, który świadczy o tym, że przyczyniamy się do odkrywania talentów wśród dzieci i młodzieży.

 

       

 

Licencjonowane Filie w ramach ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA prowadzi już ponad 40 Partnerów Franczyzowych, którzy działają w blisko 200 punktach na terenie całej Polski.


Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do:

  •     Absolwentów kierunków filologicznych, Lektorów i Nauczycieli języków obcych;
  •     Właścicieli Szkół Językowych bez wyspecjalizowanej oferty dla dzieci / bez konkretnej metody dla dzieci i młodzieży;
  •     Potencjalnych Partnerów o profilu ekonomistów / biznesmenów, z umiejętnościami zarządzania, którzy są zainteresowani otwarciem placówki edukacyjnej;
  •     Właścicieli /Dyrektorów Przedszkoli Niepublicznych, Właścicieli innych form organizacji przedszkolnych i klubików malucha;
  •     Młodych Mam poszukujących nowego projektu zawodowego, z pasją do języków obcych, o rozwiniętej kulturze językowej.

 

Poznaj nasze modele współpracy

NASZA TEGOROCZNA NOWOŚĆ: Licencjonowany Lektor 

Sprawdź ofertę: http://www.malalingua.com.pl/franczyza-oferty-specjalne

 

Modele współpracy licencyjnej i franczyzowej

 

Franczyzobiorca może wykupić tylko licencję MAŁA LINGUA, bez licencji LINGUA TEENS SPACE.

Wyborowi modelu współpracy towarzyszy równocześnie wybór i ustalenie tzw. obszaru wyłączności, czyli terenu działania, na którym wykluczona jest wewnętrzna konkurencja.

 

Korzyści Partnerów Franczyzowych i Licencyjnych, czyli co umożliwia współpraca w ramach Sieci

 

W zależności od modelu współpracy wyposażamy naszych Partnerów Licencyjnych i Franczyzowych w tzw. know how z zakresu metodyki nauczania i koncepcji organizacji rentownego biznesu, jakim może być wyspecjalizowane nauczanie języków obcych. 

Nasi Partnerzy, przygotowani i wspierani metodycznie oraz - w zależności od modelu – także biznesowo, potrafią nie tylko skutecznie realizować standardy metodyczne – nauczać w sposób twórczy i skuteczny ale wiedzą też, jak posłużyć się swoimi dobrymi wynikami i doświadczeniami w nauczaniu, aby wzbudzać zaufanie klientów i skalować swoją działalność.

Bardzo nam zależy na przygotowywaniu naszych Partnerów do rozwijania i prowadzenia lokalnej działalności na bazie Dobrych Praktyk w Sieci i powielania w ten sposób naszych Fantastycznych Szkół i środowisk edukacyjnych, gdzie dzieci i młodzież uczą się języków w inspirującym otoczeniu, biorąc udział w ogólnorozwojowych projektach dydaktycznych.

Wierzymy, że realizacja jakościowego nowoczesnego nauczania przez Licencjobiorców i Franczyzobiorców, skutkująca postępami językowymi już nawet na tych wczesnych etapach edukacyjnych, połączona z dobrze zaprojektowaną, konsekwentną komunikacją technik pracy na zajęciach i efektów nauczania, będzie skutkowała dobrymi wynikami finansowymi z prowadzonej działalności.

 

Rys. Proces wsparcia Partnerów w Sieci w kierunku skutecznego nauczania i realizowania dobrych wyników finansowy

 

Aby uzyskać więcej informacji możesz:

  •     Umówić się na indywidualną rozmowę w Centrali Sieci: bezpośrednią lub na Skypie;
  •     Przyjść na OTWARTE SPOTKANIE INFORMACYJNE do Centrali MAŁA LINGUA, połączone z inicjacyjnymi warsztatami metodycznymi z metody MAŁA LINGUA i programu LINGUA TEENS SPACE (najbliższy termin spotkania informacyjnego podany jest na www w zakładce franczyza);
  •     Poprosić o ofertę – prześlemy Ci mailem;
  •     Zapisać się na szkolenia metodyczne w naszym Centrum Szkoleniowym MAŁA LINGUA;

 

Kontakt w sprawie współpracy licencyjnej i franczyzowej:  

Barbara Szurmak, mobile: 0048 509 908 791; franchising@malalingua.eu, b.szurmak@malalingua.eu.

 


Administratorem Danych Osobowych jest Mała Lingua & Lingua Teens Space Sp. z o.o. z siedzibą: ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, dalej także jako „Spółka”. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iod@malalingua.eu lub korespondencyjnie: ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa.Dane przetwarzane są przez nas na potrzeby niniejszego kontaktu, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), tj. prawnie uzasadnionym interesie. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe przetwarzane w ww. celu będą przetwarzane  przez okres bieżącego kontaktu, a w celach archiwizacyjnych przez okres 2 lat. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone