O Sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE

 

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży, należąca do Grupy PWN.                                               

MAŁA LINGUA została wyróżniona przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za swą autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA na motywie Rodziny Blabbersów a Szkoła MAŁA LINGUA otrzymała od MEN tytuł MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW, który świadczy o tym, że przyczyniamy się do odkrywania talentów wśród dzieci i młodzieży.

 

       

 

Licencjonowane Filie w ramach ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA prowadzi już ponad 40 Partnerów Franczyzowych, którzy działają w blisko 200 punktach na terenie całej Polski.


Ofertę naszą kierujemy przede wszystkim do:

  •     Absolwentów kierunków filologicznych, Lektorów i Nauczycieli języków obcych;
  •     Właścicieli Szkół Językowych bez wyspecjalizowanej oferty dla dzieci / bez konkretnej metody dla dzieci i młodzieży;
  •     Potencjalnych Partnerów o profilu ekonomistów / biznesmenów, z umiejętnościami zarządzania, którzy są zainteresowani otwarciem placówki edukacyjnej;
  •     Właścicieli /Dyrektorów Przedszkoli Niepublicznych, Właścicieli innych form organizacji przedszkolnych i klubików malucha;
  •     Młodych Mam poszukujących nowego projektu zawodowego, z pasją do języków obcych, o rozwiniętej kulturze językowej.

 

Poznaj nasze modele współpracy

NASZA TEGOROCZNA NOWOŚĆ: Licencjonowany Lektor 

Sprawdź ofertę: http://www.malalingua.com.pl/franczyza-oferty-specjalne

 

Modele współpracy licencyjnej i franczyzowej

 

Franczyzobiorca może wykupić tylko licencję MAŁA LINGUA, bez licencji LINGUA TEENS SPACE.

Wyborowi modelu współpracy towarzyszy równocześnie wybór i ustalenie tzw. obszaru wyłączności, czyli terenu działania, na którym wykluczona jest wewnętrzna konkurencja.

 

Korzyści Partnerów Franczyzowych i Licencyjnych, czyli co umożliwia współpraca w ramach Sieci

 

W zależności od modelu współpracy wyposażamy naszych Partnerów Licencyjnych i Franczyzowych w tzw. know how z zakresu metodyki nauczania i koncepcji organizacji rentownego biznesu, jakim może być wyspecjalizowane nauczanie języków obcych. 

Nasi Partnerzy, przygotowani i wspierani metodycznie oraz - w zależności od modelu – także biznesowo, potrafią nie tylko skutecznie realizować standardy metodyczne – nauczać w sposób twórczy i skuteczny ale wiedzą też, jak posłużyć się swoimi dobrymi wynikami i doświadczeniami w nauczaniu, aby wzbudzać zaufanie klientów i skalować swoją działalność.

Bardzo nam zależy na przygotowywaniu naszych Partnerów do rozwijania i prowadzenia lokalnej działalności na bazie Dobrych Praktyk w Sieci i powielania w ten sposób naszych Fantastycznych Szkół i środowisk edukacyjnych, gdzie dzieci i młodzież uczą się języków w inspirującym otoczeniu, biorąc udział w ogólnorozwojowych projektach dydaktycznych.

Wierzymy, że realizacja jakościowego nowoczesnego nauczania przez Licencjobiorców i Franczyzobiorców, skutkująca postępami językowymi już nawet na tych wczesnych etapach edukacyjnych, połączona z dobrze zaprojektowaną, konsekwentną komunikacją technik pracy na zajęciach i efektów nauczania, będzie skutkowała dobrymi wynikami finansowymi z prowadzonej działalności.

 

Rys. Proces wsparcia Partnerów w Sieci w kierunku skutecznego nauczania i realizowania dobrych wyników finansowy

 

Aby uzyskać więcej informacji możesz:

  •     Umówić się na indywidualną rozmowę w Centrali Sieci: bezpośrednią lub na Skypie;
  •     Przyjść na OTWARTE SPOTKANIE INFORMACYJNE do Centrali MAŁA LINGUA, połączone z inicjacyjnymi warsztatami metodycznymi z metody MAŁA LINGUA i programu LINGUA TEENS SPACE (najbliższy termin spotkania informacyjnego podany jest na www w zakładce franczyza);
  •     Poprosić o ofertę – prześlemy Ci mailem;
  •     Zapisać się na szkolenia metodyczne w naszym Centrum Szkoleniowym MAŁA LINGUA;

 

Kontakt w sprawie współpracy licencyjnej i franczyzowej:  

Barbara Szurmak, mobile: 0048 509 908 791; franchising@malalingua.eu, b.szurmak@malalingua.eu.

                                            

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone