Szanowni rodzice!!! Zapraszamy serdecznie na lekcje pokazowe w Gdyni, w SP nr 45 na Dąbrowie, dnia 19.09 o godz. 17.30. w sali nr 52, oraz 20.09 o godz. 17.30 w SP nr 12 na Witominie w sali nr 23. Do zobaczenia!!! Zespół Mała Lingua Gdynia/Gdańsk
Poznajmy się :-) https://www.youtube.com/watch?v=YMkPgsmssK4
https://www.youtube.com/watch?v=KAYbuFP37rM Obejrzyj nasz clip!
Już we WRZEŚNIU 2016 MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Licencjonowana Szkoła Języków Obcych dla Dzieci i Młodzieży, rozpoczyna swoją działalność w Gdyni i Gdańsku !!! Język angielski na najwyższym poziomie dla dzieci w wieku 3-12 lat! Chcesz stworzyć dla...
MAŁA LINGUA GDAŃSK

Gdańsk
508 024 793
O Filii
Już niedługo Gdańsk może zyskać kolejną profesjonalną szkołę językową, w której najmłodsi będą rozpoczynali swoją przygodę z językiem, jakim jest angielski. Gdańsk nadal wykazuje ogromne zapotrzebowanie w tej kwestii. To przecież ogromne miasto, którego mieszkańcy liczą na prężny rozwój.
Nadal jest tu jednak spora przestrzeń do prowadzenia biznesu, takiego jak szkoła językowa. Gdańsk umożliwi Ci zawodowy sukces i pozwoli na pracę zgodną z największą pasją.
Jeśli posiadasz kwalifikacje i umiejętności do prowadzenia szkoły językowej, otwórz filię MAŁA LINGUA.
Na pewno zdajesz sobie sprawę, że angielski jest uniwersalnym językiem całego świata i posiadanie umiejętności komunikowania się właśnie w tym języku otwiera wiele furtek. Świadomość tego mają wreszcie Polacy, którzy chcą likwidować barierę językową. Inwestują w rozwój swoich pociech, by już kilkulatki mogły swobodnie podróżować po całym świecie i zyskać podstawy komunikacyjne, które doskonale przygotują je do kolejnego etapu edukacji.
Nie ma wątpliwości, że angielski oferowany już kilkulatkom to najczęściej wybierane zajęcia dodatkowe.
Rodzice wiedzą, że im wcześniej ich pociechy rozpoczną jego naukę, tym lepiej. Warto, by dawać im taką możliwość. także w mieście, jakim jest Gdańsk. Język angielski dla dzieci jest tu niezwykle pożądany, szczególnie na poziomie, który proponuje sieć szkół MAŁA LINGUA. Już niedługo właśnie Ty możesz stworzyć tutaj optymalne warunki do nauki języka obcego.

Skontaktuj się z nami: franchising@malalingua.eu
Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone