Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, że do sprzedaży trafiła nasza publikacja do samodzielnych powtórek angielskiego - "The Blabbers' Book, czyli Historie Blabbersów". Jest to drugie, poprawione wydanie książki, której celem jest wsparcie nauki angielskiego w domu. Publikacja pomaga dziecku utrwalić poznane na zajęciach z języka angielskiego słówka oraz konstrukcje gramatyczne, ale przede wszystkim uczy spontaniczności w nawiązywaniu kontaktu w obcym języku.

Książka "The Blabbers' Book" składa się z dwudziestu rozdziałów. Każdy z nich przedstawia historyjki z życia bajkowej rodziny, które angażują wyobraźnię oraz zmysły dzieci, wspomagając proces uczenia się. Każdy rozdział zakończony jest ponadto zadaniem, dzięki któremu uczniowie nabywają wiedzę o innych krajach i kulturach.

Naszą Blabbersową książkę można już nabyć w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych. Przewidywana cena to 29,00 zł. Nie bez powodu podręcznik trafia do sprzedaży właśnie teraz - uważamy bowiem, że jest idealnym prezentem na Mikołajki, ponieważ łączy w sobie ciekawą fabułę z możliwością odkrycia w dziecku umiejętności językowych.

Serdecznie zachęcamy do zakupu książki. Zaproście ulubioną bajkową rodzinę Waszych dzieci do swojego domu!

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone