Mała Lingua Łomianki, Dziekanów Leśny, Babice, Izabelin shared a video.
Już jutro !!!
It's last minute, it's last chance!!! Grupa AJ3 z Centrum Kultury w Łomiankach poleciała dziś do Afryki prosto z Biura Podróży aby wziąć udział w konkursie Mała Lingua. Nasi podróżnicy są wspaniali!!!
Buy, buy, buying is fun!! W Dziekanowie Leśnym sklep z zabawkami odwiedzili dziś dzielni piraci i piratki oraz prawdziwa syrena ;)
Mała Lingua Łomianki, Dziekanów Leśny, Babice, Izabelin shared a video.
Konkursowa rymowanka grupy AJ4 z Dziekanowa :)
Mała Lingua Łomianki, Dziekanów Leśny, Babice, Izabelin shared a video.
Rymowanka grupy AJ1 :)
Mała Lingua Łomianki, Dziekanów Leśny, Babice, Izabelin shared a video.
Konkursowa rymowanka grupy AJ2 :)
Mała Lingua Łomianki, Dziekanów Leśny, Babice, Izabelin shared a photo.
Nasze rymowanki już gotowe :)
Plakat "Life in Europe, life in Africa" wykonany przez Uczniów z grupy AJ4
MAŁA LINGUA IZABELIN

Izabelin
+53 7835756
O Filii

Zafascynowane skutecznością metody nauczania języków obcych MAŁA LINGUA oraz zapałem i radością, z jakimi dzieci uczestniczą w lekcjach językowych prowadzonych tą autorską metodą postanowiłyśmy poprowadzić filię szkoły organizując zajęcia na terenie Szkół Partnerskich w Łomiankach, Dziekanowie Leśnym, Izabelinie i Babicach.

Filię szkoły MAŁA LINGUA Łomianki, Dziekanów Leśny, Babice, Izabelin prowadzimy w następującym składzie:

Izabela Capogna – jestem filologiem, animatorką, pasjonatką teatru oraz dramy jako metody wychowawczej i pedagogicznej. Z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem prowadzę zajęcia językowe dla dzieci (język angielski i włoski).

Wykształcenie filologiczne zdobyłam na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na włoskiej uczelni Università degli Studi di Torino, obecnie uzupełniam je na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

Swoją wiedzę na temat dramy i prowadzenia zajęć z dziećmi zdobywałam na warsztatach "Drama I stopnia" w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ oraz na kursie dla instruktorów teatralnych w Teatrze Ochota. Ukończyłam również kurs Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz warsztaty budowy i animacji lalki w Mazowieckim Centrum Kultury. Swą aktorską pasję realizuję biorąc udział w warsztatach aktorskich oraz prowadząc domowo-podwórkowy teatrzyk kukiełkowy dla dzieci.  Animuję twórcze działania na licznych warsztatach plastycznych i dramowych dla dzieci. Moja teatralna i aktorska pasja bardzo pomaga mi w prowadzeniu zajęć językowych z dziećmi.

Aneta Janiec-Bzdoń – lektorka języka obcego. Nauczaniem zajmuję się z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem. Przebywając poza granicami kraju zdobywałam wiedzę filologiczną w różnych szkołach językowych i z różnorakich źródeł. Mając świadomość tego w jaki sposób są prowadzone zajęcia językowe i jakie błędy popełniane są przez prowadzących je lektorów zrozumiałam, że zależy mi na tym aby moje lekcje prowadzone były w sposób ciekawy, przejrzysty i dynamiczny. W metodzie MAŁA LINGUA zachwyciło mnie to, iż motywuje ona do nauki na wszelkie możliwe sposoby. W nauczaniu języków obcych staram się wykorzystywać takie moje cechy jak spontaniczność, optymizm i pozytywne nastawienie do życia. Prowadziłam zajęcia indywidualne, odbyłam praktykę jako nauczyciel języka włoskiego w Szkole Bruno-Fiore w Noli we Włoszech, prowadziłam zajęcia z języka włoskiego i kultury włoskiej dla obcokrajowców w Salerno we Włoszech oraz ukończyłam kursy dydaktyczne.

Na nasz zespół składają się również doświadczeni i zaangażowani, kochający swoją pracę, certyfikowani lektorzy MAŁA LINGUA.

Oferujemy grupowe i indywidualne kursy języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego z zastosowaniem autorskiej metody, która swoją realizację opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell – krainy mieszczącej się w innym wymiarze, w kosmosie…

Jako mamy małych dzieci wiemy jak ważna jest dla maluchów możliwość realizowania własnych talentów, zainteresowań i pasji oraz zaspokajanie naturalnej ciekawości. Metoda MAŁA LINGUA spełnia te potrzeby kładąc duży nacisk na teatralizację i umuzykalnienie zajęć oraz stosując nauczanie projektowe kształtujące i rozwijające Inteligencje Wielorakie i zainteresowania dzieci.

Serdecznie zapraszamy na lekcje pokazowe oraz prowadzone przez nas kursy językowe!

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone