KONKURS CHARYTATYWNY

z cyklu Podróże Blabbersów z Mikołajem po Afryce:

 

POKAŻ MIKOŁAJOWI, JAK RÓŻNIE ŻYJĄ DZIECI W EUROPIE I W AFRYCE I POMÓŻ BLABBERSOM WYBRAĆ PREZENTY DLA ICH AFRYKAŃSKICH PRZYJACIÓŁ

 

Ogólnopolska sieć szkół języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE zaprasza do udziału w konkursie świątecznym, z którego prace będą przedmiotem aukcji charytatywnej podczas Afrykańskiego Kiermaszu Świątecznego i Spotkania Mikołajkowego organizowanych przez wybraną przez Państwa Licencjonowaną szkołę MAŁA LINGUA. Dochód z aukcji przeznaczony zostanie na rzecz Fundacji Dzieci Afryki, która wraz z ogólnopolską siecią szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży wspiera budowę klasy szkolnej dla dzieci w Kirrudu w Afryce.

 

Rodzicu! Odkryj talent w swoim Dziecku i razem z nim pomagaj innym! Weź udział w aukcji prac i wesprzyj naszą inicjatywę.

 

Jak wziąć udział w Konkursie?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz w siedzibie wybranej przez Was Filii. Formularz powinien być wypełniony i podpisany przez pełnoletniego opiekuna/Rodzica.

2. Pomóż Dziecku uruchomić pokłady wyobraźni! Niech dowolną techniką wykona projekt prezentów, które Blabbersi wybrali dla swych afrykańskich Przyjaciół. Podpiszcie pracę po angielsku, jeśli Dziecko już umie pisać. Praca może być rysunkiem, obrazem lub kolażem. Wygrywa najciekawszy i najbardziej oryginalny pomysł!

3. Dzieci starsze w grapach wiekowych 8-9 lat i 10-12 lat przygotowują dodatkowo pracę  pokazującą Mikołajowi, jak różnie żyją dzieci w Afryce i w Europie! Praca może mieć formę obrazu, zdjęcia lub plakatu.

4. Dostarczcie pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym do Dyrektora Filii Waszej lokalnej Licencjonowanej Szkoły MAŁA LINGUA lub oddajcie naszemu lektorowi.

5. Poczekajcie na wyniki konkursu, odbierzcie nagrody, którymi w tym roku są gry językowe dla dzieci i młodzieży „Niezwykłe podróże Blabbersów & Spacers”.

6. Prace oceniane będą przez jury Centrali. 

Wykup pracę Twojego Dziecka! Weź też udział w aukcji prac konkursowych podczas Afrykańskiego Kiermaszu Świątecznego, który odbędzie się w Waszej lokalnej Filii MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE. O szczegóły dopytajcie Państwo Waszego Dyrektora Filii. 

Dochód z aukcji przeznaczony jest na rzecz Fundacji Dzieci Afryki, która wraz z Ogólnopolską siecią szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE wspiera budowę klasy szkolnej dla afrykańskich dzieci w Kirrudu.

 

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Pobierz formularz zgłoszeniowy Konkursu Świątecznego. docx 839,73 KB Pobierz
Zobacz regulamin Konkursu Świątecznego. docx 172,21 KB Pobierz
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone