MAŁA LINGUA KOWALEWO POMORSKIE

Kowalewo Pomorskie
+48 508 024 793
O Filii
Polacy coraz lepiej komunikują się w języku angielskim i nie ulega to żadnej wątpliwości. Wreszcie zdaliśmy sobie sprawę, jak ważny jest w naszym życiu ten  uniwersalny język świata. Co więcej, wreszcie mamy możliwość podejmowania nauki na najwyższym poziomie, bo na terenie całej Polski wciąż otwierane są kolejne szkoły językowe.Następna może powstać w miejscowości, jaką jest Kowalewo Pomorskie.

Język angielski dla dzieci w tym miejscu to strzał w 10. Już kilkulatki powinny poznawać podstawy komunikacyjne w obcym języku. Bez wątpienia da to solidne podstawy do nauki w przyszłości i braku bariery językowej w ich dorosłym życiu. Nie da się ukryć, że nauka języka angielskiego jest w przypadku najmłodszych uczniów doskonałą inwestycją. To dzięki temu będą bez problemu nie tylko podróżować po całym świecie, ale zrobią też międzynarodową karierę na polu zawodowym. Angielski na poziomie swobodnej komunikacji jest dzisiaj zresztą wymagany przez większość pracodawców, to już standard, a taki zapewnić może właśnie szkoła językowa.
Kowalewo Pomorskie może być kolejnym punktem na mapie naszego kraju, który daje taką możliwość.

Jeśli chcesz dać szansę na naukę angielskiego w najlepszym wydaniu mieszkańcom tej miejscowości, otwórz tutaj filię MAŁA LINGUA. Współpraca z nami da Ci solidne podstawy do przekazywania wiedzy i umiejętności komunikacyjnych małym uczniom. Możesz liczyć na nasze wsparcie, dedykowany program autorski oparty na najlepszych, światowych materiałach. Dzięki nim dzieci z przyjemnością, a nie w wyniku przykrego obowiązku poznają angielski.
Kowalewo Pomorskie już niedługo może zyskać profesjonalną szkołę językową, a Ty możesz spełniać się zawodowo.

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami: franchising@malalingua.eu


Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone