MAŁA LINGUA OSTROŁĘKA

Piłsudskiego 19
07-410 Ostrołęka
661810661 ostroleka@malalingua.eu
O Filii

Naszą misją od zawsze było 'uczyć, a nie nauczać', czyli stworzyć słuchaczom takie warunki, aby nauka była nie tylko przyjemna, ale też wciągająca i skuteczna. To doskonale wpisuje się w metodę licencjonowanych sieci szkół Mała Lingua & Lingua Teens Space Grupa PWN. W naszej ofercie znajdują się języki: angielski, niemiecki, hiszpański i francuski. Co więcej, uczy u nas dwoje świetnych Native Speaker! Zachęcamy do udziału w proponowanych przez nas zajęciach językowych najmłodszych, z myślą o których prężnie działa nasza szkoła językowa. Ostrołęka jest kolejnym miastem na mapie Polski, w którym dzieci i młodzież mają szansę, by na najwyższym poziomie poznać angielski. Ostrołęka daje szansę na wszechstronny rozwój.

Z radością przywitamy w swoich progach uczniów szkół podstawowych i przedszkolaki, które fantastycznie odnajdują się w baśniowym świecie rodziny Blabbersów oraz młodzież, która nigdzie indziej nie znajdzie tak przyjaznej atmosfery jak u nas :) A nauka w małych grupach (4-8 osób) jest dodatkową gwarancją sukcesu. Daje szansę na wręcz indywidualne podejście do każdego ucznia i taką dewizę wyznaje nasza szkoła językowa. Ostrołęka może cieszyć się propozycją nauczania języków obcych zgodnie z nowoczesnym nurtem – nauka poprzez zabawę.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 661 810 661 lub do wizyty w naszym biurze przy ul. Piłsudskiego 19, aby dowiedzieć się więcej o metodzie nauczania, którą oferujemy i umówić się na lekcję pokazową w mieście Ostrołęka. Język angielski dla dzieci jest ważny, a to najlepszy sposób, aby Cię przekonać, że w naszej szkole skutecznie nauczamy języków obcych!

Najmłodsze dzieciaki uczestniczą w kursach podzielonych na następujące grupy:
- NICHOLAS' LITTLE STARTERS - 3-5 latki, przedszkolaki (3 poziomy)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut
- ALICE'S JUNIORS - dzieci 6-9 lat (mamy tu aż 4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

Młodzież dzielimy również na 2 grupy:
- EARLY TEENS - 10-12 lat (4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut
- TEENS - 13-18 lat (poziomy Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

Używamy wielu autorskich materiałów dydaktycznych, których nie znajdziecie w innych placówkach, dzięki temu właśnie tak bardzo wyróżnia się Ostrołęka. Język angielski dla dzieci jest tu oferowany w ramach innowacyjnego, skutecznego programu. Na naszych zajęciach dzieci i młodzież korzysta z najnowszych technologii (posiadamy, m.in.: monitory interaktywne i inne multimedia).
Książki nie są wliczone w cenę kursu, ale są one własnością słuchacza.

Z powodzeniem przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz 8-klasisty. Jak do tej pory możemy się pochwalić 100% zdawalnością, co jest ogromnym sukcesem, biorąc pod uwagę język angielski! Ostrołęka może być dumna z wykształcenia swoich mieszkańców w zakresie umiejętności komunikowania się w języku obcym. A jako placówka partnerska programu Addvantage (British Council) przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych, w tym najbardziej popularnych FCE oraz CAE.

Współpracujemy też z klientami biznesowymi oraz prowadzimy kursy nauki dla dorosłych.

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone