MAŁA LINGUA POZNAŃ

Poznań
+48 508 024 793
O Filii

Czy wiesz, że to właśnie w języku angielskim potrafi komunikować się najwięcej osób na całym świecie? Pozwól, by i najmłodsi Polacy zdobyli taką umiejętność, a umożliwi im na to profesjonalna szkoła językowa. Poznań jest kolejnym miastem na mapie naszego kraju, w którym już niedługo może powstać filia MAŁA LINGUA.

 

Nie ma wątpliwości, że to właśnie angielski jest najbardziej pożądanym językiem, w którym chcemy się porozumiewać. Bariera językowa powinna być niwelowana już od najmłodszych lat. Co więcej, warto zwrócić uwagę, że to właśnie dzieci uczą się najszybciej i z najlepszymi efektami, a nauka poprzez zabawę jest tym, czego potrzebują i właśnie w takiej formie może być im oferowany angielski. Poznań może zyskać więc miejsce nie tylko do wzmożonego rozwoju maluchów, ale również takie, w którym nauka języka angielskiego będzie odbywać się na najwyższym poziomie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z ogólnopolską siecią szkół językowych MAŁA LINGUA, otwórz filię w mieście, w którym odnotowuje się ogromne zapotrzebowanie na naukę języka obcego, jakim jest Poznań. Język angielski dla dzieci będzie dzięki Tobie oferowany nie tylko w toku przerabiania naszych autorskich programów, ale również tych, które zyskały uznanie na całym świecie. Otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Chcemy wraz z Tobą stworzyć miejsce przyjazne dzieciom, w którym będą nie tylko przyjemnie spędzać czas, ale również się uczyć. Jesteśmy pewni, że razem osiągniemy pełen sukces.


Skontaktuj się z nami: franchising@malalingua.eu

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone