MAŁA LINGUA WARSZAWA SASKA KĘPA

Warszawa
+48 508 024 793 franchising@malalingua.eu
O Filii

Nauka języka angielskiego jest dzisiaj podstawą, by móc zapewnić dziecku odpowiednią przyszłość. Komunikacja w tym obcym języku jest dzisiaj standardem, jeśli pod uwagę weźmiemy zarówno karierę zawodową, jak i życie prywatne. Brak bariery językowej stwarza na przykład dogodne warunki do odkrywania najdalszych zakątków świata. Angielski jest językiem uniwersalnym, którym można posługiwać się praktycznie wszędzie.

Właśnie to jest podstawą popularności placówek edukacyjnych, takich jak szkoła językowa. Warszawa – Saska Kępa jest miejscem idealnym, by taką prowadzić. To kolejny punkt na rozległej mapie stolicy, w którym zauważa się ogromne zapotrzebowanie na tego rodzaju zajęcia. To właśnie tutaj dzieci chętnie pójdą na angielski. Warszawa Saska Kępa wykazuje braki w tej dziedzinie, bo nadal profesjonalnych szkół w tej części miasta jest za mało. Angielski jest zresztą dzisiaj podstawą kształcenia, najczęściej wybieranym zajęciem dodatkowym, więc zainteresowanych na lekcje tego rodzaju ciągle wzrasta.

Jeśli więc myślisz o własnym biznesie i posiadasz odpowiednie kwalifikacje, by uczyć komunikacji w języku angielskim najmłodszych uczniów, to filia Mała Lingua jest rozwiązaniem idealnym, szczególnie jeśli taka ma powstać w lokalizacji, jaką jest Warszawa – Saska Kępa. Język angielski dla dzieci to propozycja rozwoju maluchów na najwyższym poziomie i właśnie to uda Ci się z naszą pomocą zagwarantować. Już niedługo osiągniesz zawodowy sukces i wpłyniesz na rozwój małych mieszkańców stolicy.


Skontaktuj się z nami: franchising@malalingua.eu

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone