JUŻ JEST! Pierwszy odcinek serialu „The Blabbers’ Travel Story”

JUŻ JEST! Pierwszy odcinek serialu „The Blabbers’ Travel Story”

Czy wszyscy znają już rodzinę Blabbersów? Jeśli nie, zapraszamy w podróż do bajkowej krainy! A może i Ty chcesz wystąpić w serialu „The Blabbers’ Travel Story”? Szczegóły już wkrótce...

Konferencja MAŁA LINGUA 25-26 SIERPNIA 2017

Konferencja MAŁA LINGUA 25-26 SIERPNIA 2017

Serdecznie zapraszamy na Konferencję dla Franczyzobiorców,  Lektorów i Metodyków sieci MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, która odbędzie się 25-26 sierpnia 2017 na Politechnice Warszawskiej.

Zostań Licencjonowanym Lektorem Mała Lingua

Zostań Licencjonowanym Lektorem Mała Lingua

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży Grupa PWN w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do Centrali Sieci MAŁA LINGUA HEAD OFFICE z siedzibą w Warszawie:

Licencjonowanych Lektorów, zainteresowanych „fascynującym nauczaniem” metodą MAŁA LINGUA

Szukasz pomysłu, jak wyróżnić się spośród tysiąca nauczycieli na rynku? Poucz metodą MAŁA LINGUA i stwórz swój własny rynek Klientów dzięki naszym wyspecjalizowanym, innowacyjnym i skutecznym technikom pracy z dziećmi i młodzieżą.

Poznaj koncepcję biznesu edukacyjnego MAŁA LINGUA

Poznaj koncepcję biznesu edukacyjnego MAŁA LINGUA

Poznaj koncepcję biznesu edukacyjnego MAŁA LINGUA: Jak prowadząc szkołę językową rozwijać biznes i zarabiać, a nie tylko „mieć szkołę” MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na terenie całego kraju, w mniejszych i większych miastach:

Szkół Językowych, zainteresowanych wprowadzeniem w swojej placówce licencjonowanej metody nauczania języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA, ewentualnie także programu dla młodzieży LINGUA TEENS SPACE i tym samym wyspecjalizowaniem się w nauczaniu dla tej rosnącej grupy docelowej.

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone