na ogólnopolskim rynku wydawniczym ukazała się książka z serii autorskich publikacji dydaktycznych MAŁA LINGUA. Autorem książki jest Monika Ferreira Właściciel sieci MAŁA LINGUA szkoły języków obcych dla dzieci. Ksiażka próbuje dotrzeć do wrażliwości i emocji dziecka, po to by we wczesnej fazie nauki języka obcego opanowywało pełnozdaniowe wypowiedzi.

Przepiękne ilustracje, które wykonała uzdolniona graficzka Agnieszka Filipowska, przenoszą dzieci do baśniowej krainy Livendell, gdzie na Nicolasa, Alice, Sylvię i Gabriela czeka moc przygód, a świat ludzki miesza się ze światem dziwacznych kosmicznych stworów, magicznych wróżek i zaskakujących zdarzeń

 

 

 

 


Kontekst bliski dziecięcej wyobraźni, kolejne przygody i epizody baśniowych postaci, sprawiają, że dzieci wcielają się w ich role i zaciekawione życiem Blabbersów, CHĘTNIE pracują, poznając pełnozdaniowe struktury językowe.
"The Blabbers` Book, czyli Historie Blabbersów” to książka do samodzielnych powtórek języka angielskiego metodą MAŁA LINGUA dla grupy wiekowej dzieci 7-10 lat.

Patronem medialnym książki jest portal czasdzieci.pl

"The Blabbers` Book, czyli Historie Blabbersów" jest dostępna w księgarniach oraz w sekretariatach szkół MAŁA LINGUA.

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone