MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć licencjonowanych szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży wchodząca w skład Grupy PWN.

W obrębie sieci szkół funkcjonują: MAŁA LINGUA identyfikująca autorską metodę dla dzieci w wieku 3-9 lat oraz EARLY TEENS (10-12 lat) i LINGUA TEENS SPACE (13-18 lat) stanowiące autorski program nauczania.

Główna siedziba i centralna jednostka Sieci znajduje się w Warszawie, na ul. Gottlieba Daimlera 2.

W całej Polsce istnieje już prawie 200 oddziałów filii MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, a sieć cały czas się rozrasta – w ramach współpracy na zasadzie franczyzy wciąż powstają nowe jednostki w różnych częściach kraju. Poszukujemy partnerów zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych ośrodkach.

Szkoły MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE oferują grupowe i indywidualne kursy języków: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego i rosyjskiego, z zastosowaniem autorskiej metody, wyróżnionej przez MEN i Komisję Europejską do spraw wielojęzyczności.

Sieć otrzymała także tytuł Miejsca Odkrywania Talentów, czego wyrazem jest całoroczny projekt dydaktyczny MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT, finalizowany przedstawieniem, w którym dzieci prezentują swoje talenty oraz zdobyte w ciągu roku umiejętności językowe.

Sieć licencjonowanych szkół języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to również zgrany zespół Centrali: Prezes Spółki, Metodycy Seniorzy, eksperci w dziedzinie nauczania języków obcych, wsparcie franczyzowe oraz biznesowe. 

Jeżeli chcesz poznać Baby Blabbera, który jako najmłodszy członek rodziny stał się ulubieńcem przedszkolaków, razem z Kuzynem Lopezem z Ameryki Południowej nauczyć się języka hiszpańskiego oraz zobaczyć, co dla naszych Uczniów przygotowała Wróżka Inez, już dziś rozpocznij swoją bajkową przygodę z MAŁA LINGUA!


NASZ ZESPÓŁ:


 

Katarzyna Dołhun

Metodyk Senior Mała Lingua & Lingua Teens Space Sp. z o.o.,

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoły Wyższej im.Bogdana Jańskiego w Warszawie, lektor języka angielskiego oraz języka niemieckiego, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, certyfikowany nauczyciel pedagogiki Marii Montessorii oraz certyfikowany nauczyciel nauczania dzieci języka angielskiego metodą Helen Doron.

Autorka i współautorka książek do nauczania języka angielskiego dla dzieci, tekstów piosenek angielskich dla dzieci, artykułów do magazynów i na bloga Mała Lingua. Recenzent materiałów edukacyjnych wydawnictwa PWN.

Ukończone kursy: I i II stopnia prowadzony przez International Society for Emotional Intelligence z zakresu inteligencji emocjonalnej,  międzynarodowy program fundacji  "Partnership for Children"- "Przyjaciele Zippiego"- promujący zdrowie psychiczne małych dzieci, kurs Zarządzania Motywacją w Szkole Językowej z uwzględnieniem aspektów psychologicznych.

Prowadzi szkolenia metodyczne dla Lektorów języka angielskiego i niemieckiego,  nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, Franczyzobiorców ML oraz warsztaty dla Rodziców.

 

Antonina Sażyńska

Metodyk Senior Mała Lingua & Lingua Teens Space Sp. z o.o.,

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Kształcenia Języka Angielskiego w Warszawie oraz wydziału Tłumaczenia Specjalistyczne (Katedra Języków Specjalistycznych UW). Od ponad 12 lat Lektor języka angielskiego w szkołach językowych, na wielu poziomach wiekowych i zaawansowania, głównie jednak pracując z grupami szkolnymi i młodzieżowymi. Od kilku lat Metodyk w szkole językowej. Absolwentka VI edycji Akademii Metodyka organizowanej przez stowarzyszenie PASE, uczestniczka wielu szkoleń metodycznych. Twórczyni wielu autorskich materiałów tworzonych na potrzeby szkół językowych. Pasjonatka efektywnego nauczania i kreatywnego wykorzystania języka. Stara się nieustannie rozwijać jako metodyk i trener przyszłych nauczycieli.

 


 


MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone