MAŁA LINGUA PIASECZNO

Piaseczno
509 908 791 franchising@malalingua.eu
O Filii

 

Szukasz pomysłu na biznes?

Masz kwalifikacje, które pozwolą Ci uczyć innych komunikacji w języku angielskim? Podpowiemy Ci, że idealnym rozwiązaniem może być szkoła językowa.

Piaseczno okazuje się miejscem idealnym, by taką działalność prowadzić. To lokalizacja z ogromnym potencjałem. To właśnie tutaj realizowanych jest mnóstwo inwestycji mieszkaniowych, dzięki czemu każdego roku odnotowuje się coraz większą liczbę mieszkańców. Wśród nich znajdują się także dzieci i to właśnie one mogą korzystać z profesjonalnej nauki języka, jakim jest angielski.

Piaseczno czeka na profesjonalną szkołę językową dla najmłodszych. Musisz wiedzieć, że już kilkulatki rozpoczynają swoją przygodę z językiem obcym, by w przyszłości niwelować barierę komunikacyjną poza granicami naszego kraju. Umiejętność płynnej rozmowy po angielsku da im również szerokie pole na rynku zawodowym. Dzisiaj jest to standardowe wymaganie, jakie potencjalnym pracownikom stawiają pracodawcy.

 

Jeśli tylko posiadasz właściwe kwalifikacje, otwórz filię Mała Lingua w podwarszawskim mieście, jakim jest Piaseczno. Język angielski dla dzieci to edukacyjna propozycja, która zalicza się do najbardziej pożądanych, jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków oraz uczniów. Z nami osiągniesz zawodowy sukces i zagwarantujesz naukę swoim podopiecznym na najwyższym poziomie. Zacznij już teraz i nie pozwól, by ktoś Cię wyprzedził. Pamiętaj, że na każdym etapie działalności możesz liczyć na nasze pełne wsparcie.


Zapraszamy do kontaktu: +48 508 682 149 Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone