MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT to trwający przez cały rok szkolny projekt kulturalno- dydaktyczny, dzięki któremu nasi uczniowie uczą się nie tylko o innych kulturach i zwyczajach tam panujących, ale również rozwijają tolerancję i otwartość na świat. W tym roku odwiedziliśmy Amazonię, krainę zupełnie różną od miejsca, w którym mieszkamy. Motywem przewodnim na ten rok była ekologia i ochrona przyrody. Uczniowie naszych szkół poznali państwa, na terenie których leży Puszcza Amazońska, gatunki zwierząt zamieszkujące te tereny oraz przyczyny zagrożeń na terenach Amazonii.

Celem projektu jest uświadomienie uczniom jak ważne jest dbanie o planetę oraz co można zrobić, aby wspierać ochronę przyrody. Staramy się zaangażować uczniów w takie przedsięwzięcia by rozbudzić ich kreatywność oraz uświadomić im, jak ważna jest troska o otaczający nas świat. Dzięki takim projektom nasi uczniowie nie tylko odkrywają najdalsze zakątki świata, ale również są uczą się języka angielskiego w ciekawy i inspirujący sposób.

W sobotni poranek na scenie Teatru Guliwer zobaczyliśmy przedstawienie w języku angielskim przygotowane przez uczniów filii Ostrołęka, Siedlce, Warszawa Bielany, Warszawa Ursus, Zielonka. Dostarczyło nam ono moc wzruszeń, radości a także dumy z tego, że mimo tremy aktorów przedstawienie odbyło się zgodnie ze scenariuszem.
O rozładowanie emocji po przedstawieniu, zarówno u aktorów, jak i widzów zadbał Magik Luk, który wprowadził nas w świat magii i iluzji, również w języku angielskim.

W przerwie między pokazem iluzjonisty a quizem wiedzy o Amazonii można było obejrzeć wiszące w Teatrze prace plastyczne ukazujące życie Amazonii oczami naszych uczniów.

Wydarzenie zakończyliśmy nagrodzeniem najciekawszych prac, wręczeniem dyplomów, nagród niespodzianek uczniom oraz książek lektorom i właścicielom filii, bez których zaangażowania i pracy to wydarzenie nie byłoby tak wspaniałe.

Dziękujemy raz jeszcze uczniom za fantastyczny występ, lektorom i właścicielom filii ogólnopolskiej sieci szkół języków dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE za wsparcie i przygotowanie uczniów do występu!
Szczególne brawa dla Metodyk Senior MAŁA LINGUA Antoniny Sażyńskiej za zorganizowanie i koordynowanie tego wydarzenia!

Życzymy Wam udanych wakacji, ciekawych podróży i, przede wszystkim, dużo zasłużonego odpoczynku. Mamy nadzieję, że pełni sił i energii wspólnie rozpoczniemy nowy rok szkolny.


Do zobaczenia po wakacjach!

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone