Drogi Dyrektorze Przedszkola!

Już dziś skorzystaj z naszej metody nauki języków obcych MAŁA LINGUA w Twoim Przedszkolu i wybierz jeden z naszych programów nauki języków w przedszkolu. 

 

The Blabbers’ Nursery Project - MAŁA LINGUA w przedszkolach

MAŁA LINGUA ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci przygotowała specjalny program do nauki dzieci w wieku przedszkolnym „The Blabbers’ Nursery Project”, z jego głównym bohaterem Baby Blabberem.

 

Dyrektor Przedszkola może wybrać jeden z 2 modeli współpracy, w zależności od potrzeb i profilu swojego przedszkola:

1 model

Licencjonowany program językowy MAŁA LINGUA Standard:  

W tym modelu zajęcia językowe w przedszkolu prowadzone są metodą MAŁA LINGUA przez Lektora zatrudnionego przez lokalną Licencjonowaną szkołę języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA - MAŁA LINGUA gwarantuje przedszkolu obsługę językową przez Lektora zatrudnionego przez szkołę języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA.

 

2 model

Licencjonowany program MAŁA LINGUA Advanced koncepcja przedszkola dwujęzycznego:

W tym modelu w przedszkolu wdrożona jest koncepcja dwujęzyczności, realizowana przez Kadrę Dydaktyczną przedszkola, przeszkoloną z tego zakresu, wg standardu metodycznego MAŁA LINGUA. Cały program dydaktyczno – wychowawczy przedszkola realizowany jest na bazie koncepcji dwujęzyczności.

Przedszkole może dodatkowo wykupić zajęcia językowe prowadzone przez Lektora, zatrudnionego przez szkołę języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA.

 

 

Dodatkowo MAŁA LINGUA oferuje możliwość szkoleń dla Kadry Dydaktycznej Przedszkola, w ramach oferty: „LINGUA TEAM flexilble language solutions  – szkolenia językowe dla Przedszkolanek prowadzone przez MAŁA LINGUA”.

 

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone