W najbliższą sobotę, 4 czerwca, w Teatrze Syrena odbędzie się Dzień Języków Dziecka – idealna okazja dla całej rodziny, by miło spędzić czas i rozpalić w dziecku pasję do języków obcych. W ramach wydarzenia zapraszamy Państwa na spektakl (wstęp wolny) z udziałem uczniów ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, należącej do Grupy PWN.

Dzień Języków Dziecka to wyjątkowe wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Ambasady Hiszpanii, będące zwieńczeniem całorocznego projektu MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT From the Blabber to the Spacer ,,Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blabbersów, cz. 2, The Blabbers go to Spain”. Spektakl oraz towarzyszące mu atrakcje odbędą się w Teatrze Syrena, gdzie nasi uczniowie pod okiem profesjonalnych aktorów przez cały rok brali udział w warsztatach teatralno-językowych oraz przygotowali przedstawienie o podróży baśniowych bohaterów do Hiszpanii w języku angielskim i hiszpańskim. Autorska metoda MAŁA LINGUA bazuje bowiem na teatralizacji z fabułą oraz umuzykalnieniu zajęć. Dzięki temu nasi uczniowie szybko opanowują pełne struktury zdaniowe i śmielej komunikują się w języku obcym.

Zajęcie miejsca na widowni prawdziwego teatru i obejrzenie sztuki teatralnej w wykonaniu dzieci jest wspaniałą okazją do rozpalenia pasji do teatru oraz języków obcych w najmłodszych widzach. Każde dziecko będzie miało okazję poznać teatr „od kuchni”, zajrzeć za kulisty oraz zakosztować hiszpańskich smakołyków.

 

Prosimy o potwierdzenie obecności do 2 czerwca, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy: przedstawienie@malalingua.eu

z dopiskiem „grupa 1”, „grupa 2” oznaczającym, do której grupy zwiedzającej Teatr chcieliby Państwo dołączyć.

 

Zapraszamy!

Zespół MAŁA LINGUA

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone