Tego dnia, na scenę weszły dzieci z filli z całej Polski by wraz z baśniowa rodziną Blabbersów zabrać nas w magiczną podróż do Afryki. Gościem specjalnym wydarzenia była Tola Omotosho z zespołem, którego bębniarskie rytmy Djembe stworzyły niepowtarzalny, afrykański klimat i poniosły wszystkich do tańca.

Dzięki obecności Fundacji Dzieci Afryki mogliśmy zobaczyć autentyczne, wykonane przez dzieci afrykańskie przedmioty, posłuchać o życiu afrykańskich rówieśników i misjach organizowanych przez Fundację. By ją wspomóc, dzieci przez cały dzień tworzyły swoje wyjątkowe Walizki Talentów, z których 3 wylosowane zostały nagrodzone autorskimi materiałami dydaktycznymi.  Wszystkie wzięły udział w licytacji, której dochód został przekazany na rzecz wspierania projektów edukacyjnych Fundacji.

W kuluarach dzieci wcieliły się w prawdziwych globettroterów, poszukujących ukrytych w teatrze ciekawostek dotyczących Afryki. Zgromadzenie wszystkich informacji i wpisanie ich w specjalny Paszport Globetrottera dało szansę 3 osobom na wygranie  autorskich materiałów dydaktycznych.

Tuż po przedstawieniu, w towarzystwie aktorki Doroty Goriainow poznawaliśmy najmniej dostępne zakątki teatru i tajniki pracy aktorów.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia metodyczno – biznesowe, równolegle odbywające się w Teatrze Syrena. Podczas  4 sesji uczestnicy dowiedzieli się jak rozkręcić szkołę językową oraz  jak skutecznie sprzedawać i zarabiać a nie tylko mieć szkołę językową. Zobaczyli  jak łatwo i przyjemnie projektować najlepsze przedstawienia z dziećmi  i by móc je kreować  otrzymali niezbędne do tego materiały.  

To był pracowity rok, uwieńczony wspaniałym przedstawieniem MAŁA LINGUA DRAMA PROJECT from the Blabber to the Spacer "Dziecięce smaki świata, czyli podróże Blabbersów", odsłona 4 The Blabbers go from Germany to Africa.

Dziękujemy za współpracę, ogromne zaangażowanie i pasję!!!

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone