Z wielką przyjemnością zapraszamy na Hiszpańskie Mikołajki, które odbędą się 6 grudnia w naszej filii w Józefosławiu! Szczegóły świątecznej imprezy znajdą Państwo poniżej.

Nasza mikołajkowa impreza dla dzieci rozpocznie się o godzinie 18.00. Serdecznie zapraszamy na nią zarówno naszych Słuchaczy, jak także ich Przyjaciół - każdemu oferujemy gratisowy wstęp oraz udział w naszych Blabbersowych konkursach.

Nasi lektorzy zadbali, by na Dzieci czekało jak najwięcej atrakcji. Będzie to zarówno przedstawienie hiszpańskich tradycji świątecznych, nauka zagranicznych kolęd oraz wspólna zabawa - także w pomysłowych konkursach. Już dziś możemy zdradzić, że jednym z nich będzie wymyślenie imienia dla św. Mikołaja z Livendell. Wbrew pozorom, zadanie to wcale nie jest łatwe - do krainy baśniowych Blabbersów sympatyczny święty wcale nie przylatuje bowiem z Laponii, a wprost... z Hiszpanii! Warto zatem dowiedzieć się od naszych nauczycieli, jakie mikołajkowe zwyczaje obowiązują w tym południowym kraju.

Dzieci, które chciałaby wziąć udział w naszych Hiszpańskich Mikołajkach, serdecznie zapraszamy 6 grudnia do naszej filii w Józefosławiu, która mieście się przy ul. Julianowskiej 67A. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy Szkoły: piaseczno@malalingua.eu.

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone