W ramach Karnawału Języków 21 stycznia w Szkole Podstawowej nr 1 w Piasecznie i 22 stycznia w Zespole Szkół im. T. Zawadzkiego „Zośki” w Gołkowie odbędą się krótkie spotkania z językiem hiszpańskim, których celem jest rozwinięcie u dzieci pasji do nauki języków obcych oraz chęci poznawania innych kultur. Spotkania poprowadzi Jassica Pereyra Native Speaker szkoły języków obcych MAŁA LINGUA.

 

Dzień później w Szkole Podstawowej w Piasecznie, 22 stycznia, odbędą się lekcje pokazowe z języka hiszpańskiego dla dzieci i rodziców. Lekcja pokazowa zaczyna się o godzinie 17.00 i składa się z dwóch części. Pierwsza część przygotowana dla dzieci i rodziców jest to czas, kiedy rodzice mogą zaobserwować sposób nauczania, podejście lektora do dzieci, metody nauki szkoły językowej MAŁA LINGUA. Część druga to czas, kiedy dzieci pozostaną pod opieką NATIVE SPEKERKI, a rodzice będą mogli udać się na zebrania. To niepowtarzalna okazja by zobaczyć jak wygląda lekcja języka hiszpańskiego przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych i dzieciach z klas IV - VI.

Dzieci i młodzież ze szkoły w Gołkowie również będą miały okazję wziąć udział w lekcji pokazowej z języka hiszpańskiego w czwartek, 24 stycznia. O 11.40 rozpocznie się lekcja dla młodzieży z gimnazjum w Gołkowie, o 12.45 lekcja dla klas 4-6, natomiast na lekcję dla najmłodszych klas I - III zapraszamy o 14.00.

Lekcje pokazowe są elementem Karnawału Języków MAŁA LINGUA, który jest organizowany w naszej szkole przez MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE szkołę języków obcych dla dzieci i młodzieży. W ramach tej inicjatywy uczniowie naszej szkoły w tym tygodniu wezmą również udział w krótkich animacjach z języka hiszpańskiego oraz mogą wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie dla uczniów.

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone