MAŁA LINGUA SULEJÓWEK

Sulejówek
+48 508 024 793 franchising@malalingua.eu
O Filii

Nie ma wątpliwości, że nauka języków obcych to sektor, który stale się rozrasta, a popularność profesjonalnych zajęć w tym zakresie jest coraz większa. Naukę języka angielskiego rozpoczynają już kilkuletnie dzieci, a dla uczniów szkół podstawowych jest to już dzisiaj standard.

Zapotrzebowanie na szkoły językowe jest ogromne i widać je wyraźnie na terenie całego kraju. Świetnym przykładem jest Sulejówek. Język angielski dla dzieci sprawdzi się tutaj doskonale. To miejsce, w którym każdego roku odnotowuje się wzrost liczby najmłodszych mieszkańców. Ich rodzice z całą pewnością chcą zadbać o ich należytą edukację. Teraz i Ty możesz im taką zapewnić, oferując profesjonalne zajęcia, których podstawą jest język angielski. Sulejówek zyska dzięki temu nowy podmiot edukacyjny na najwyższym poziomie.

Filia Mała Lingua to propozycja dla tych, którzy chcą otworzyć własny biznes i posiadają właściwe kwalifikacje, by prowadzić działalność, jaką jest szkoła językowa. Sulejówek stwarza dzisiaj optymalne warunki, by nie tylko oferować ciekawe zajęcia edukacyjne, ale również czerpać z tego zyski. Z naszą pomocą możesz zaproponować miejsce, w którym najmłodsi znajdą jakościową wiedzę. Wiedzę i umiejętności, które pozwolą im zlikwidować barierę komunikacyjną. Umiejętność porozumiewania się w sposób płynny językiem angielskim przyda się im zarówno w przyszłym życiu zawodowym, jak i prywatnym. Zwiedzanie świata nie będzie już żadną przeszkodą.

 

Skontaktuj się z nami: franchising@malalingua.eu

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone