Wesołych Świąt!!!
Przedstawiamy filmik nr 2 biorący udział w konkursie "Dlaczego Mała Lingua?" AUTOR: Oliwer Niedzielski GRUPKA: AJ 2 Uczęszczał na zajęcia w SP nr 9
Przedstawiamy filmik nr 1 biorący udział w konkursie "Dlaczego Mała Lingua?" AUTOR: Ada Robak GRUPKA: AJ2 Uczęszczała na zajęcia w SP 12 w Bełchatowie.
Kochani!!! Przedstawiamy Wam finalistów naszego konkursu: "Dlaczego Mała Lingua?" Filmiki te został stworzone przez naszych Fantastycznych Uczniów i walczą one o nagrodę główną, czyli darmowy semestr w naszej szkole :) To od Was zależy kto zostanie ZWYCIĘ...
Pokaz mody :) cz.3
Pokaz mody :) cz.2
Pokaz mody :) cz.1
Small talk - direction :) AJ1 gr "1" Sp nr 9
MAŁA LINGUA BEŁCHATÓW

ul. Sienkiewicza 25
97-400 Bełchatów
731 944 125 belchatow@malalingua.eu
O Filii

Z pasji do języków  

Szanowni Państwo,

Języki są moją pasją i sama testuję na sobie różne nowinki, techniki i metody. Jestem filologiem znam angielski i hiszpański, posługuję się niemieckim, uczę się rosyjskiego. Sama niejednokrotnie przekonałam się jak ważna i ułatwiająca życie jest znajomość nie jednego, ale przynajmniej dwóch języków obcych.

Nie raz z zaciekawieniem spoglądałam na dzieci z Holandii oraz krajów Skandynawskich, które świetnie znają angielski i zastanawiałam się: jak to możliwe? Poszukując odpowiedzi natknęłam się na metodę opracowaną przez panią Monikę Ferreira, skierowaną właśnie do naszych milusińskich. Metoda ta jest adekwatna do wieku, zainteresowań oraz pomaga rozwijać talenty ucznia.

Ponieważ każdy jest inny i każdy uczy się w inny sposób, właśnie indywidualne podejście do potrzeb i wymagań małego człowieka można znaleźć w metodzie naucznia języków MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, opierającej się na teatralizacji i postrzeganiu świata wszystkimi zmysłami. Wykorzystanie baśniowości i motywu Rodziny Blabbersów z krainy Livendell powoduje, że dzieci uczą się języka w sposób naturalny, bez wysiłku.

Z pasji do podróży

MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to nie tylko nauka języka, ale także promocja wielokulturowości. Sama dużo podróżuję i całym sercem podpisuję się pod stwierdzeniem "podróże kształcą". Człowiek w dzisiejszym świecie nie tylko musi znać języki obce, ale także musi umieć odnaleźć się w nim, być otwarty na różnorodność, odmienność i wielokulturowość. W naszej szkole kładzie się duży nacisk również na ten aspekt. Dzieci oprócz języka uczą się również obecnego świata i wszystkich jego kolorów.

Drodzy Rodzice,

To dla mnie ogromny zaszczyt móc pracować metodą Mała Lingua w Bełchatowie. Jestem głęboko przekonana, że Państwo, jako świadomi rodzice mają na uwadze przede wszystkim dobro swego dziecka, a także jego rozwój. Mam więc nadzieję, że dlatego wybiorą Państwo ofertę szkoły językowej  Mała Lingua - "Where Knowledge and Fun Meet Halfway".

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone