MAŁA LINGUA KONIN

Grójecka 14 d
62-510 Konin
513617431, 508054504
k.sufryt@malalingua.eu

Wyślij formularz
O Filii

Nasza szkoła językowa w Koninie należy do ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych MAŁA LINGUA". Jest prowadzona przez wykwalifikowany zespół nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu najmłodszych i młodzież takich języków jak: angielski, niemiecki czy hiszpański. Kursy językowe dla dzieci przeprowadzane są z wykorzystaniem autorskiej metody nauczania opierającej się na stymulacji polisensorycznej. Pozwala ona na naukę drugiego lub kolejnego języka w sposób skuteczny, a jednocześnie w dobrej atmosferze mile spędzając czas.


 MAŁA LINGUA" oferuje naukę angielskiego dla dzieci w sposób opierający się na rozbudzaniu ciekawości, pasji, poznawaniu świata, rozróżnianiu sytuacji społecznych oraz nazywaniu otoczenia poprzez zabawę. Dzięki autorskiej metodzie, nauka języków obcych odbywa się w sposób bardziej naturalny, zbliżony do sposobu, w jaki dzieci uczą się swojego pierwszego, ojczystego języka.


Kursy językowe dla dzieci, które bawią i uczą!


Szkoła językowa MAŁA LINGUA" oferuje angielski, niemiecki i hiszpański dla dzieci w postaci atrakcyjnych zajęć odbywających się w niewielkich grupach i mających na celu proste, przyjemne i skuteczne uczenie się języka przez małych odkrywców. Nasza szkoła gwarantuje zajęcia odbywające się w niewielkich grupach odpowiednio dobranych wiekowo, które sprawiają, że treści kształcenia są zarówno atrakcyjne dla dziecka jak i przydatne. Podczas kursu językowego dla dzieci prowadzonego przez szkołę MAŁA LINGUA",  tempo omawiania materiału jest dostosowywane do tempa członków grupy, a utrwalanie przyswojonej wiedzy odbywa się regularnie. Nauka języków odbywa się autorską metodą, która łączy w sobie zarówno naukę, jak i zabawę, przez co jest atrakcyjna dla młodych uczestników kursu.


Przeprowadzane przez szkołę języków obcych dla dzieci i młodzieży kursy wyróżnia:


  • Autorska metoda MAŁA LINGUA oparta na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell,
  • Rozwijanie pełno zdaniowych wypowiedzi i umiejętności komunikacji,
  • Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (na przykład za granicą lub w przypadku spotkania obcokrajowca), rozwinięcie umiejętności „small talk”,
  • Teatralizacja i umuzykalnienie zajęć,
  • Autorskie materiały dydaktyczne THE BLABBERS’ FAN CLUB,
  • Kursy językowe dla dzieci już od 3. roku życia
  • Pakiet bezpłatnych zajęć,
  • Teens Space – nowoczesna metoda nauczania młodzieży, dająca im przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie,
  • Grupy 4-8 osobowe.


Nauka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla dzieci


Kurs angielskiego dla dzieci, a także innych języków obcych przeprowadzanych przez szkołę MAŁA LINGUA" w Koninie opierają się na stymulacji polisensorycznej, która polega na poznawaniu otaczającego świata z wykorzystaniem wszystkich pięciu zmysłów: wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku. W taki sposób ciekawość świata dziecka zostaje pobudzona, przez co kształtuje się jego wyobrażenie o nim i pojawia się chęć poznawania i doświadczania tego, co dotychczas było nieznane. Odczuwanie, doświadczenie i przeżywanie otaczającego świata przyczynia się do prawidłowego rozwoju człowieka. 


Dzieci ten świat poznają właśnie przez zabawę, która pozwala im go doświadczyć. Dlatego też zajęcia przygotowane przez szkołę języków obcych dla dzieci opierają się głównie na zabawie pozwalając na poznawanie otaczającego świata, nazywanie jego elementów w języku obcym oraz umożliwiając komunikację w drugim lub kolejnym języku. Polisensoryczność jest podstawą zabawy pozwalając nie tylko na łatwe poznawanie i nazywanie świata, ale też ułatwiając przyswojenie zdobytej wiedzy poprzez wprowadzenie jej elementów do codziennego życia dziecka. Zabawa poprawia funkcje poznawcze dziecka, zaciekawia i pobudza do działania, przez co uczy się ono aktywnie języka obcego. Szkoła języków obcych MAŁA LINGUA" uczy w sposób przyjazny, rozbudzający pasję małych odkrywców oraz ciekawy, nastawiony na zainteresowanie nauką języków obcych.

---

Gdzie jeszcze jesteśmy?

WarszawaWarszawa-BemowoCzerwionka LeszczynyInowrocławKnurów, KrakówLegionowoŁańcutNowy TargPajęcznoRzeszówSiedlceOstrołękaWarszawa-UrsusWarszawa-WolaZakopane


Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone