MAŁA LINGUA KRAKÓW
Dyrektor Zarządzający, Właściciel Filii Andrzej Kowalski
Bociana 6, IIIp (budynek "Super Krak")
31-231 Kraków
tel: +48 12 395 0608; +48 537 017 211
krakow-pradnik@malalingua.eu

Wyślij formularz
O Filii

Nasza szkoła językowa w Krakowie należy do ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA". Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu języków obcych najmłodszych oraz młodzież, nauczyciele naszej szkoły językowej dla dzieci opracowali własny system nauczania języków obcych, który jest zrozumiały, przystępny i zabawny dla młodych osób, dzięki czemu pozwala on na skuteczną naukę drugiego lub kolejnego języka, a zarazem mile spędzony czas. 


Tradycyjne metody nauczania języków obcych często są nieprzystępne dla dzieci, nudne i mało efektywne. Powoduje to w późniejszych latach niechęć do nauki języków, a co za tym idzie - trudności w ich przyswajaniu. Tradycyjne metody skupiają się głównie na zapamiętywaniu i przerabianiu materiału, a w szkołach nauka języków obcych odbywa się w dużych grupach, przez co materiał musi być szybko omówiony i nie przykłada się wagi do praktyki zdobytej wiedzy w celu jej utrwalenia. Dodatkowo liczna grupa sprawia, że nauczyciel nie ma czasu na indywidualne podejście do każdego ucznia poświęcając im sporadycznie czas.


Dlatego też MAŁA LINGUA" oferuje innowacyjną metodę nauki angielskiego dla dzieci oraz innych języków obcych. Zakłada ona przede wszystkim odbywanie kursu w małych grupach, gdzie wybrany materiał dostosowany jest do wieku i stanu zaawansowania umiejętności posługiwania się językiem obcym. Nauka języków odbywa się autorską metodą, która łączy w sobie zarówno naukę, jak i zabawę, przez co jest atrakcyjna dla młodych uczestników kursu. Metoda zakłada naturalny sposób uczenia się dzieci poprzez ruch, zabawę, muzykę, teatr. Nasza metoda korzysta z nowoczesnych technik nauki języków obcych jak lekcje CLIL czy polisensorykę.


Kursy językowe dla dzieci - angielski, niemiecki, hiszpański


Szkoła językowa MAŁA LINGUA" w Krakowie oferuje angielski, niemiecki i hiszpański dla dzieci, którego uczy z zastosowaniem autorskiej metody łączącej przyjemne z pożytecznym. Kursy językowe dla dzieci w wieku 3-12 lat, które odbywają się w szkole językowej, wyróżnia:


  • Autorska metoda MAŁA LINGUA oparta na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell,
  • Rozwijanie pełnozdaniowych wypowiedzi i umiejętności komunikacji,
  • Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (na przykład za granicą lub w przypadku spotkania obcokrajowca), rozwinięcie umiejętności „small talk”,
  • Teatralizacja i umuzykalnienie zajęć,
  • Autorskie materiały dydaktyczne THE BLABBERS’ FAN CLUB,
  • Kursy językowe dla dzieci już od 3. roku życia
  • Pakiet bezpłatnych zajęć,
  • Teens Space – nowoczesna metoda nauczania młodzieży, dająca im przestrzeń do swobodnego wyrażania siebie,
  • Grupy 4-8 osobowe.


Nauka angielskiego dla dzieci - jak to wygląda?


Kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży w szkole językowej MAŁA LINGUA" opierają się na stymulacji polisensorycznej, która polega na poznawaniu świata przy pomocy wszystkich pięciu zmysłów: wzroku, słuchu, smaku, węchu i dotyku. W ten sposób ciekawość świata zostaje pobudzona, kształtuje się wyobrażenie o nim, a przede wszystkim pojawia się chęć poznania i doświadczania rzeczy, które nie były dotychczas znane. Odczuwanie, doświadczenie i przeżywanie otaczającego świata ma fundamentalny wpływ na prawidłowy rozwój człowieka, a dzieci ten świat poznają głównie przy pomocy zabawy. Dlatego też MAŁA LINGUA" organizuje w Krakowie kurs językowy dla dzieci opierający się głównie na zabawie, która pomaga nie tylko poznawać otaczający świat, ale również nazywać go w języku obcym i komunikować się z nim przy pomocy angielskiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego.


Polisensoryczność to podstawa zabawy, dzieci podczas tego procesu wykorzystują wszystkie pięć zmysłów do poznawania otoczenia i przyswajania wiedzy o nim. W przeciwieństwie do sztywnego, czysto teoretycznego nauczania w szkole, MAŁA LINGUA" stawia przede wszystkim na nieustanne praktykowanie zdobytej wiedzy i przyswajanie jej poprzez stosowanie w życiu codziennym. Zabawa poprawia funkcje poznawcze dziecka, zaciekawia i pobudza do działania, przez co uczy się ono aktywnie języka obcego. Dzięki tej metodzie język obcy stanie się nie tylko bardziej przystępny dla dziecka, ale również posługiwanie się nim na co dzień będzie bardziej naturalne. Szkoła językowa gwarantuje naukę języka angielskiego dla dzieci w bardzo przyjazny sposób, który rozbudzi pasję i zaciekawienie nauką języków obcych.

Lekcje pokazowe:

10, 18, 26 września 2019

17:00 - dzieci lat 3-6

17:30 - dzieci lat 7-9

18:00 - dzieci lat 10-12

18:30 - młodzież lat 13-18

Zajęcia w metodą Mała Lingua w Szkole INFINITY-Mała Linuga Kraków Prądnik ul. Bociana 6 w roku 2017/2018 będziemy realizować w następujących grupach:


Nicholas Little Starter 1-2: angielski dla dzieci 3-4 lata:
poniedziałek/środa 17:35-18:20

Nicholas Little Starter 2-3: angielski dla dzieci 4-5 lata:
poniedziałek/środa 16:25-17:10

Alice’s Junior 1: angielski dla dzieci 6-7 lat
poniedziałek/środa 17:35 – 18:35

Alice’s Junior 2: angielski dla dzieci 7-8 lat
poniedziałek/środa 16:25-17:25

Alice’s Junior 3: angielski dla dzieci 8-9 lat
wtorek/czwartek 16:25-17:25

Early Teens 1: angielski dla dzieci 10 lat
wotrek/czwartek 16:25-17:25

Early Teens 2: angielski dla dzieci 11 lat
wotrek/czwatek 16:25-17:25

Early Teens 3: angielski dla dzieci 12 lat
poniedziałek/środa 16:25-17:25


Zajęcia w metodą Lingua Teens Space w Szkole INFINITY - Mała Lingia Kraków Pradnik ul. Bociana 6 w roku 2017/2018 będziemy realizować w następujących grupach:


Lingua Teens Space Pre-Intermediate z elementami egzaminu ośmioklasisty: młodzież 13-15 lat
wtorek/czwartek 17:35-19:05

Lingua Teens Space Upper-Intermediate z elementami przygotowania do Matury: młodzież 16-17 lat
wtorek/czwartek 17:35-19:05

Zapraszamy także do grup w Szkołach Podstawowych:

SP 109 – Prądnik Biały, ul. Mackiewicza 15
SP 48 – Bielany, ul. Księcia Józefa 337
SP 2 – Prądnik Czerwony, ul. Strzelców 5
SP 68 – Witkowice, Porzeczkowa 3
SP 5 – Krowodrza, Kijowska 8
SP 153 – Bronowice, Na Błonie 15d
SP 107 – Żabiniec, Zdrowa 6
SP 95 – Olsza, Wileńska 9

Zapraszamy do skorzystania z promocji MAŁA LINGUA z KLASĄ!
 

Cennik nie zawiera opłaty za materiały dydaktyczne.

Szczegóły w Sekretariacie Szkoły, ul. Bociana 6, 31-231 Kraków

 
Szkoła Języków Obcych dla dzieci MAŁA LINGUA Kraków Prądnik Biały i Czerwony zaprasza także na kursy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych z innych języków.

---

Gdzie jeszcze jesteśmy?

WarszawaWarszawa-BemowoCzerwionka LeszczynyInowrocławKnurówKoninLegionowoŁańcutNowy TargPajęcznoRzeszówSiedlce, OstrołękaWarszawa-UrsusWarszawa-WolaZakopane

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone