➡W naszej Szkole prowadzimy zajęcia językowe dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat oraz dla młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Nasza placówka mieści się przy ul. Bociana 6 w Krakowie (Górka Narodowa) na III piętrze tzw. „Okrąglaka”. ✅Jakie dokładnie zajęcia m...
➡Rodzicu, czy wiesz jakie zajęcia prowadzimy w naszej Szkole? 🇬🇧Angielski dla dzieci autorską metodą MAŁA LINGUA i angielski dla młodzieży LINGUA TEENS SPACE: ✔3-5 rok życia – Nicholas Little Starter ✔6-9 rok życia – Alice’s Junior ✔10-12 rok życia – Early...
➡ Rodzicu, czy wiesz kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego w naszej Szkole? Przedstawiamy Państwu naszą trzecią Lektorkę - Panią Anię. Jakie są jej supermoce? Tego dowiecie się z krótkiego wywiadu. Zapraszamy do lektury! ✅Czym się zajmujesz na co dzi...
➡Rodzicu, czy wiesz kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego w naszej Szkole? Prezentujemy naszą drugą fantastyczną Lektorkę - Panią Dominique. W czym się specjalizuje i jak wyglądają jej zajęcia? Zapraszamy do lektury! ✅"Urodziłam się i wychowałam w Ka...
➡ Rodzicu, czy wiesz kto prowadzi zajęcia z języka angielskiego w naszej Szkole? Przedstawiamy naszą pierwszą Lektorkę od zadań specjalnych - Panią Julię. Na pewno niektórzy z Was dobrze ją znają. Tylko nam zdradziła tajniki pracy z dziećmi. Zapraszamy do...
➡Rodzicu, czy wiesz jak zapisać dziecko na kurs języka angielskiego 🇬🇧 w naszej Szkole❓ ✅Telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 537 017 211, +48 12 395 0608, ✅Mailowo – wystarczy napisać wiadomość na adres: info@infinity.edu.pl,...
Mała Lingua Kraków is at Szkoła Języków Obcych Infinity.
➡Rodzicu, czy wiesz gdzie mieści się Szkoła Języków Obcych Infinity? 🇬🇧 Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji nas odwiedzić to zapraszamy na krótki instruktaż jak do nas trafić ↕↔↪ Z tymi wskazówkami już nigdy nie zabłądzisz! 😂👍 Zapraszamy!
Rodzicu, nauczymy Twoje dziecko mówić po angielsku! Co wyróżnia naukę języków obcych dla dzieci w naszej Szkole? ➡Autorska metoda MAŁA LINGUA oparta na bajkowym motywie rodziny Blabbersów z Livendell, ➡Rozwijanie pełnozdaniowych wypowiedzi i umiejętności...
MAŁA LINGUA KRAKÓW PRĄDNIK BIAŁY I CZERWONY
Dyrektor Zarządzający, Właściciel Filii Andrzej Kowalski
Bociana 6, IIIp (budynek "Super Krak")
31-231 Kraków
tel: +48 12 395 0608; +48 537 017 211 krakow-pradnik@malalingua.eu
O Filii

Z wielką przyjemnością pragnę ogłosić, iż Szkoła Języków Obcych INFINITY na Prądniku Białym i Czerwonym otrzymała licencję na nauczanie dzieci i młodzieży metodą Mała Lingua i Teens Space, przyjmując nazwę Szkoła Języków Obcych dla Dzieci i Młodzieży „Mała Lingua - Kraków Prądnik Biały i Czerwony”.

Naszych uczniów przyjmujemy na ul. Bociana 6 (w tzw. okrąglaku) na III piętrze, ale także w Szkołach Podstawowych oraz przedszkolach w naszej okolicy.
Nasi uczniowie zdobywają umiejętności językowe, które pozwalają im posługiwać się językiem angielskim na co dzień, ale także zdobywać wysokie miejsca w konkursach organizowanych przez Kuratorium Oświaty i inne organizacje.

Nazywam się Andrzej Kowalski i jestem właścicielem szkoły od 2011 roku. Od samego początku marzyła mi się Szkoła pełna radosnych dzieci, dla których nauka języka to nie obowiązek jaki rodzice nakładają na swoje pociechy, ale przyjemność połączona z nauką umiejętności komunikacji językiem obcym. Po kilku latach wreszcie odnalazłem inspirację w baśniowym świecie Blabbersów, do którego zapraszam Państwa pociechy. 
Osobiście dbam o jakość nauczania języka obcego . Dlatego też zdecydowałem się na metodę Mała Lingua i Teens Space wiedząc, że to przyniesie jeszcze lepsze rezultaty naszym uczniom.
Mała Lingua - Kraków Prądnik Biały i Czerwony to Szkoła z pasją, w której dbamy o każdego. Nasi słuchacze są przede wszystkim naszymi uczniami, a nie klientami. Nasz zespół to grono bardzo dobrych pedagogów, którzy nie tylko uczą mechanicznie języka, ale pokazują jego piękno, kulturę kraju za którym stoi nauczany język. Mała Lingua - Kraków Prądnik Biały i Czerwony to Szkoła z pasją i misją.
Kadra nauczycielska jest pieczołowicie wyselekcjonowana przez zarząd szkoły. Każdy nauczyciel musi posiadać świadectwo kwalifikacji językowych (dyplom ukończenia uczelni wyższej lub certyfikat potwierdzający znajomość języka). Aby zostać dopuszczonym do pracy w Szkole, każdy nowy nauczyciel musi przejść testy umiejętności językowych oraz pedagogicznych, na które składa się: rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem i metodykiem szkoły, test umiejętności językowych, okres próbny ewaluowany po 2-4 tygodniach. Mała Lingua - Kraków Prądnik Biały i Czerwony zatrudnia także Native Speakerów. 
Ponadto nasi lektorzy uczestniczą kilkakrotnie w roku w różnego rodzaju szkoleniach metodologicznych, konferencjach oraz warsztatach przeznaczonych dla lektorów języka obcego posługujących się Metodą Mała Lingua oraz Teens Space w pracy z naszymi uczniami. 
Zostań naszym uczniem, a język angielski nie będzie Ci już taki obcy :)

Zajęcia w metodą Mała Lingua w Szkole INFINITY-Mała Linuga Kraków Prądnik ul. Bociana 6 w roku 2017/2018 będziemy realizować w następujących grupach:


Nicholas Little Starter 1: angielski dla dzieci 3-4 lata:
środa-piątek 15:45-16:30

Nicholas Little Starter 2: angielski dla dzieci 4-5 lata:
środa-piątek 16:30-17:15

Nicholas Little Starter 3: angielski dla dzieci 4-5 lat:
środa-piątek 17:15-18:00

Alice’s Junior 1: angielski dla dzieci 6-7 lat
poniedziałek/środa 15:45 – 16:45

Alice’s Junior 2: angielski dla dzieci 7-8 lat
poniedziałek/środa 16:50-17:50

Alice’s Junior 3: angielski dla dzieci 8-9 lat
wtorek/czwartek 15:45-16:45
Alice’s Junior 4: angielski dla dzieci 8-9 lat
wtorek/czwartek 16:50-17:50
Early Teens 1: angielski dla dzieci 10 lat
poniedziałek/środa 15:45-16:45
Early Teens 2: angielski dla dzieci 11 lat
poniedziałek/środa 16:50-17:50
Early Teens 3: angielski dla dzieci 12 lat
wtorek/czwartek 15:45-16:45
Early Teens 4: angielski dla dzieci 12 lat
wtorek/czwartek 16:50-17:50

Zajęcia w metodą Lingua Teens Space w Szkole INFINITY - Mała Lingia Kraków Pradnik ul. Bociana 6 w roku 2017/2018 będziemy realizować w następujących grupach:


Lingua Teens Space Elementary
: młodzież 13 lat
poniedziałek/środa 16:00-17:30
Lingua Teens Space Pre-Intermediate: młodzież 13-14 lat
poniedziałek/środa 17:45-19:15
Lingua Teens Space Intermediate: młodzież 14 lat
wtorek/czwartek 16:00-17:30
Lingua Teens Space Upper-Intermediate: młodzież 14-15 lat
wtorek/czwartek 17:45-19:15

Zapraszamy także do grup w Szkołach Podstawowych:
SP 109 – Prądnik Biały, ul. Mackiewicza 15
SP 48 – Bielany, ul. Księcia Józefa 337
SP 2 – Prądnik Czerwony, ul. Strzelców 5
SP 68 – Witkowice, Porzeczkowa 3
SP 5 – Krowodrza, Kijowska 8
SP 153 – Bronowice, Na Błonie 15d
SP 107 – Żabiniec, Zdrowa 6
SP 95 – Olsza, Wileńska 9

 
Zapraszamy do skorzystania z promocji MAŁA LINGUA z KLASĄ!
 
Cennik nie zawiera opłaty za materiały dydaktyczne.
Szczegóły w Sekretariacie Szkoły, ul. Bociana 6, 31-231 Kraków
 
Szkoła Języków Obcych dla dzieci MAŁA LINGUA Kraków Prądnik Biały i Czerwony zaprasza także na kursy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych z innych języków.

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone