MAŁA LINGUA ŁAŃCUT
Agnieszka Szczęch
37-100 Łańcut
509674394
a.szczech@malalingua.eu

Wyślij formularz
O Filii

Szanowni Państwo! Licencjonowana ogólnopolska Szkoła Języków Obcych dla dzieci i młodzieży „Mała Lingua & Lingua Teens Space” grupa PWN otwiera się także na Łańcut i okolice!

Poznajmy się! Jesteśmy ogólnopolską siecią licencjonowanych szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży wchodzącą w skład Grupy PWN.

W obrębie sieci szkół funkcjonują dwie marki: MAŁA LINGUA identyfikująca autorską metodę dla dzieci w wieku 3-12 oraz LINGUA TEENS SPACE stanowiąca autorski program nauczania dla młodzieży w przedziale wiekowym 13-18 lat.

Główna siedziba i centralna jednostka Sieci znajduje się w Warszawie.

W całej Polsce istnieje już prawie 200 oddziałów filii Mała Lingua, a sieć stale się rozrasta. W tym roku powstają jej kolejne oddziały w Rzeszowie i okolicach. Szkołą będzie mógł pochwalić się również Łańcut. Język angielski dla dzieci będzie więc dostępny na „wyciągnięcie ręki”.

Sieć licencjonowanych szkół języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE tworzy zgrany zespół Centrali: Prezes Spółki, Twórca Metody Monika Ferreira, Metodycy Seniorzy, eksperci w dziedzinie nauczania języków obcych, wykwalifikowani lektorzy, którzy działają po to, aby wspólnie wypracowywać najlepsze standardy w nauczaniu języków obcych wśród dzieci i młodzieży.


Cele metody Mała Lingua!

Rozwijanie u dzieci umiejętności wypowiadania się pełnymi zdaniami

Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (tj. za granicą lub spotykając obcokrajowca)

Oswajanie dzieci z procesem nauczania języka obcego oraz przygotowanie ich do rzeczywistości szkolnej i czekających ich w przyszłości egzaminów językowych

Ograniczenie procesu zapominania poznanych dotąd zasobów językowych (magazynowanie materiału językowego z lekcji w pamięci długotrwałej)


Jak uczymy? Jak realizujemy nasze cele?

  1. Realizacja metody MAŁA LINGUA opiera się o bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell, krainy mieszczącej się w innym wymiarze – w świecie nieosiągalnym dla zwykłych śmiertelników. Rodzina Blabbersów znalazła sposób by przemieścić się między wymiarami i dostała się do naszego współczesnego świata, gdzie czeka na nią nowe życie, którego musi się nauczyć. W nim wiele ciekawych przygód …

    Dzieci,
    wspólnie z lektorem, pomagają swoim bohaterom odnaleźć się w nowych sytuacjach. Poprzez różne formy teatru wcielają się w role Blabbersów, podejmując rozmowy w języku obcym, reagując adekwatnie do danej sytuacji, kontekstu. Zaprogramowana w ten sposób lekcja najzwyczajniej w świecie podoba się, staje się w oczach dziecka momentem inspirującym, niezwykle ciekawym i motywującym do poznania dalszych przygód Rodziny Blabbersów, a tym samym języka obcego jako narzędzia niezbędnego do porozumiewania się w naturalnej komunikacji. Sprawdźcie sami, jak łatwy dzięki temu może być angielski. Łańcut będzie tego najlepszym przykładem.

  2. Każda lekcja jest bardzo dobrze przemyślana, tworzy jedną, spójną całość, to jeden z odcinków życia bohaterów z Livendell. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowy dobór ćwiczeń i aktywności dla dzieci. Co więcej, atrakcyjne, obecne na każdych zajęciach autorskie publikacje, czytanki, plakaty sytuacyjne z życia rodziny Blabbersów, karty obrazkowe z Blabbersami, piosenki, gry, pacynki i materiały dydaktyczne stanowią o jakości i wyjątkowości metody Mała Lingua & Lingua Teens Space.

  3. Bez motywacji – nie ma nauki! Widzimy, że dopiero tak zmotywowane dziecko odkrywa prawdziwą przyjemność w poznawaniu języka obcego, staje się jego aktywnym użytkownikiem. Ciekawe czytanki „Historie Blabbersów”, a także wspaniale opracowane materiały dydaktyczne zachęcają do czytania ze zrozumieniem, rozwijania sprawności mówienia i pisania, a jednocześnie są zbieżne z podstawą programową nauczania języka obcego w szkole.  Efekty pracy na zajęciach przekładają się na sukcesy dzieci w rzeczywistości szkolnej, a także podczas egzaminów i testów. Gwarantuje to skuteczność metody Mała Lingua & Lingua Teens Space.

  4. Piosenki, chanty, rymowanki (w szczególności te naszego autorstwa), odpowiednio skonstruowane dają niesamowite rezultaty w zapamiętywaniu przez dziecko nie tylko pojedynczych słówek, ale całych konstrukcji pełno zdaniowych. To wspaniała alternatywa dla żmudnych ćwiczeń powtórzeniowych!

  5. Dbamy o wszechstronny rozwój dziecka! Odkrywamy talenty! Cele ogólnorozwojowe, jakie zakłada metoda MAŁA LINGUA to zdobywanie przez dzieci wiedzy o świecie, rozwijanie pojęcia multikulturowości, zdolności interpersonalnych, umiejętności autoprezentacji oraz inspirowanie podróżami.

 

Dodatkowe atuty?

Rozwijamy także znajomość innych języków! W dzisiejszych czasach znajomość jednego języka to absolutne minimum. Skuteczne porozumiewanie się w języku angielskim to warunek konieczny do znalezienia dobrze płatnej pracy. Jednak, z punktu widzenia pracodawcy, bardziej konkurencyjne okazują się osoby posługujące się drugim, a nawet trzecim językiem obcym.  Niemalże w każdym ogłoszeniu o pracę napotkamy sformułowanie: „Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem”. Na spełnienie tego warunku pozwoli licencjonowana szkoła językowa. Łańcut zyska tą z najwyższym poziomem edukacji. MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE proponuje również naukę języka hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, dbając o rozwijanie sprawności skutecznego komunikowania się w języku obcym wśród swoich słuchaczy.

Zapraszam serdecznie! To idealne miejsce, „where knowledge and fun meet halfway”, teraz także w Łańcucie i okolicach!!!

Szczegółowe informacje w zakładce „Oferta”!

Jeśli chcieliby Państwo, aby Państwa dzieci miały możliwość nauki języka obcego naszą metodą w swojej szkole, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 509674394.

Kontakt: MAŁA LINGUA ŁAŃCUT

Dyrektor Zarządzający, Właściciel Filii – Agnieszka Szczęch

Łańcut

509674394, a.szczech@malalingua.eu

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego Fanpage'a fb_icon_325x325.png

ANGIELSKI

Typ kursu

Liczba godzin

System zajęć

Cena za miesiąc

Cena za rok

Kurs dla przedszkolaków

(3-5 lat)
Nicholas’s Little Starters

 

60 godzin

rocznie

 

2 razy w tygodniu po 1 godzinie lekcyjnej

 

 

150 zł

 

 

1500 zł

Kurs dla dzieci

6 lat

Alice’s Juniors Starters

 

 

60 godzin

rocznie

 

2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej

 

150 zł

 

1500 zł

Kurs dla dzieci

(7,8,9 lat)

/klasy I, II, III/

Alice’s Juniors

 

60 godzin

rocznie

 

2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej

 

150 zł

 

1500 zł

Kurs dla dzieci

(10-12 lat)

/klasy IV, V, VI, /

Early Teens

 

60 godzin

rocznie

 

2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej

 

150 zł

 

1500 zł

7-8 klasa

Przygotowanie do EGZAMINU ÓSMOKLASISTY

 

112 godzin lekcyjnych

rocznie

 

2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne

 

198 zł

 

1980 zł

 

 

 

 

INNE JĘZYKI

Typ kursu

Liczba godzin

System zajęć

Cena za miesiąc

Cena za rok

Lopez uczy Blabbersów Języków

hiszpański, francuski, włoski, niemiecki

 

60 godzin

rocznie

 

2 razy w tygodniu po 1 godzinie zegarowej

 

150 zł

 

1500 zł

 

*Oferujemy 50 zł rabatu za tzw. wczesny zapis do 10 IX , zgodnie z regulaminem Szkoły

* Rabat MAŁA LINGUA Z KLASĄ / LINGUA TEENS SPACE Z KLASĄ:

Zniżka obejmuje Słuchaczy, którzy stworzą własną grupę (Słuchacz + siedmiu kolegów z klasy lub szkoły). Wysokość zniżki dla każdego z uczestników kursu wynosi 100 PLN.

 

*Podana cena obowiązuje w przypadku min. 8  dzieci w grupie, określone zniżki nie łączą się

*Koszt kursu nie obejmuje opłaty za pakiet podręczników dla ucznia

                                  

 

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone