MAŁA LINGUA LEGIONOWO

03-130 Warszawa
503 026 438
legionowo@malalingua.eu

Wyślij formularz
O Filii

Właściciel, metodyk filii:

Katarzyna Białobok

k.bialobok@malalingua.eu

Gdzie jesteśmy:

* Własna sala dydaktyczna, ul. Piaskowa 5

* Szkoła Podstawowa nr 4

* Szkoła Podstawowa nr 8

 

Znajomość języków obcych to umiejętność, która w dzisiejszych czasach przydaje się każdemu. Dzięki niej można z łatwością podróżować po świecie, lepiej poznawać inne kultury i zawierać ciekawe znajomości z ludźmi różnej narodowości. Dobra znajomość języka obcego otwiera też furtkę do zdobycia ciekawej pracy i lepszych zarobków. Języków obcych najlepiej więc zacząć już uczyć się od najmłodszych lat. Doskonałym pomysłem może okazać się kurs językowy dla dzieci. Nasza szkoła inspiruje i zachęca do nauki. Proponujemy proste i przyjemne metody, dzięki którym mali uczniowie mogą dobrze się czuć i chętnie uczestniczyć w każdych zajęciach.


Poznaj nasze sposoby nauczania

Nasza szkoła językowa dla dzieci w Legionowie gwarantuje profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy placówką należącą do licencjonowanych szkół językowych i spełniamy wszelkie standardy. W naszej szkole prowadzone są zajęcia języków, takich jak: niemiecki, angielski czy hiszpański dla dzieci. Stosujemy autorską metodę nauczania, Mała Lingua, która pomaga rozwijać wyobraźnię i wszelkie aspekty małego umysłu. Podczas zajęć w naszej szkole uczniowie mogą czuć się tak, jakby nauka była wielką, ciekawą i inspirującą przygodą! Odpowiednie podejście pozwala nam uzyskać najlepsze wyniki w nauce najmłodszych. 

Motywem przewodnim w naszym programie nauczania są przygody Rodziny Blabbersów. Sympatyczni bohaterowie pochodzą z magicznej krainy. Ich historia pomaga rozbudzać wyobraźnię i wpływa na kreatywność małych kursantów. Blabbersi stanowią dla nas klucz do stymulacji zmysłów i docierania do dziecięcej wrażliwości. W prowadzeniu zajęć pomocne są dla nas także pacynki przedstawiające członków rodziny Blabbersów, które w ciekawy sposób wspomagają komunikację w języku obcym. Dbamy o to, by wszystkie kursy były inspirujące i zachęcały młodych ludzi do nauki. Pozwól swojemu dziecku rozwijać umiejętności tworzenia pełnych zdań w obcych językach. Angielski, hiszpański czy niemiecki dla dzieci w naszej szkole, zawsze zostają ciekawie przedstawione, dzięki czemu pociecha nie zraża się do nauki i chce zdobywać wiedzę.


Dlaczego warto wybrać nasze kursy językowe?

Podczas zajęć prowadzonych w naszej szkole językowej przekazujemy młodym uczniom wiedzę o świecie w kontekście podróżowania, by jeszcze bardziej rozbudzać ciekawość i chęć do nauki. Oferowany przez nas kurs angielskiego dla dzieci w Legionowie obejmuje naukę głoskowania na poziomie przeznaczonym dla pięcio i sześciolatków. Polegamy ponadto na naturalnym nauczaniu języka w procesie stymulowania zmysłów. Wprowadzamy ćwiczenia, mające na celu usprawnienie małej i dużej motoryki, jak również grafomotorykę.


Co ciekawego możemy zaoferować naszym uczniom?

Interesującym sposobem na nauczanie, który oferuje nasza szkoła językowa, jest także umuzykalnianie. Inspirujące zajęcia mają na celu przekazywanie wiedzy o języku m.in. za pomocą rymu. Takie działania są doskonałym sposobem na utrwalanie pełnych zdań, poprawności językowej oraz umożliwiają lepsze przenoszenie wiedzy do pamięci długotrwałej. Nauka angielskiego dla dzieci w naszej szkole to gwarancja dobrego opanowania materiału, który pomaga utrwalić kącik powtórzeń. Jest to stały element każdej lekcji. Podczas niego uczniowie cyklicznie utrwalają materiał językowy, poprzez powtarzanie struktur leksykalno-gramatycznych czy słownictwa, nawet z początkowych lekcji. Działanie to ma na celu przeniesienie nabytej wiedzy do pamięci długotrwałej.

Nasze kursy językowe stawiają ponadto na zastosowanie poznanych słów w praktyce. Uczymy jak posługiwać się językiem obcym podczas pobytów w restauracjach, podróży czy w hotelu. Pozwól swojemu dziecku opanować spontaniczne reagowanie w obcym języku. Staramy się również dbać o rozwijanie umiejętności wchodzenia w różne role w języku obcym poprzez prowadzenie rozmów oraz inicjowanie dialogów.

Cennik kursów Mała Lingua & Lingua Teens Space Legionowo

WIEK

KURS, POZIOM

ILOŚĆ ZAJĘĆ

Cena za semestr

Cena przy płatności ratalnej (10 rat)

3-5

NICHOLAS’ LITTLE STARTERS

(przedszkole)

2 x 45 min / tyg

(32 zaj. / sem)

890 zł

178 zł

6

ALICE’S JUNIORS poziom starter

(zerówka)

2 x 45 min / tyg

(32 zaj. / sem)

890 zł

178 zł

7 - 9

ALICE’S JUNIORS poziomy 1-4

2 x 60 min / tyg

(32 zaj. / sem)

990 zł

198 zł

10 - 12

EARLY TEENS

poziomy starter-3

2 x 60 min / tyg

(32 zaj. / sem)

990 zł

198 zł

13-15

LINGUA TEENS SPACE

poziomy A1-B2

2x 90 min / tyg

(28 zaj. / sem)

990 zł

198 zł

 

Kurs przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

2 x 60 min / tyg

(28 zaj. / sem)

990 zł

198 zł


* Cena kursu nie zawiera kosztu zestawu materiałów dydaktycznych (Dla poziomów dziecięcych Nicholas’ Little Starters, Alice’s Juniors I Early Teens 149 zł, dla poziomów młodzieżowych Lingua Teens Space: zgodnie z cennikiem wydawnictwa)

Obowiązujące zniżki:

  • Mała Lingua z klasą – przyjdź z 7 kolegami z klasy, stwórzcie własną grupę, a każdy z Was zapłaci 100 zł mniej
  • First minute class – 50 zł taniej przy wczesnym zapisie (do 15. Września 2019)
  • For our good friends – 50 zł taniej za skuteczne polecenie naszego kursu przyjacielowi (zniżka dla obu osób)
  • Family class – 50 zł taniej za zapisanie drugiego i kolejnego dziecka z rodziny

 

* Zniżki łączą się , do maksymalnej kwoty 150 zł na osobę w roku

* Zajęcia odbywają się w grupach od 4 do 10 osób

* W przypadku grup 2-3 osobowych warunki realizacji kursu ustalamy indywidualnie

 

Zapraszamy również młodzież i dorosłych na zajęcia indywidualne w cenie

99 zł / zajęcia 60 minut

139 zł / zajęcia 90 minut

Kurs indywidualny to 30 spotkań w ciągu roku

* Na zajęciach indywidualnych obowiązują takie same zniżki jak na zajęciach grupowych.

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone