MAŁA LINGUA ŁÓDŹ
Joanna Darczyńska
Al. Kościuszki 39
90-418 Łódź
730 000 832 biuro.lodz@malalingua.eu
O Filii

Joanna-Darczynska.jpg

W pewnym momencie swojego życia podjęłam decyzję o porzuceniu stabilnej kariery i postanowiłam podążać za tym, co trudne, ale co było moim marzeniem od wielu lat. Mała Lingua Szkoła Języków Obcych w Łodzi jest właśnie wynikiem tych zmian.
Studia filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz wieloletnia praca lektora stanowią od lat ważną część mojego życia. Dzięki temu zdobyłam ogromne doświadczenie i świadomość, jak ważne jest nauczanie dzieci języków obcych już od najmłodszych lat. Drugi kierunek studiów w zakresie marketingu i zarządzania ze specjalizacją public relations pokazały mi, w jaki sposób skutecznie zarządzać i kreować własną firmę oraz inspirować swoich pracowników, a długoletnia praca w branży hotelarskiej pokazała jak ważna jest komunikacja w biznesie i kreatywność.

 

szkoła językowa


Jednak największe doświadczenie zdobyłam zostając mamą. Syn Antoś jest moją największą inspiracją i to właśnie on pokazuje mi, jak ważne jest oswojenie dziecka z językiem obcym już od najmłodszych lat. Dziecko nawet bardzo małe natychmiast zapamiętuje słowa i wyrażenia w języku obcym. Rodzice moich uczniów ze zdumieniem stwierdzają, że ich dziecko odpowiada po angielsku na zadane mu pytanie w języku polskim. Stwarzając naszym małym uczniom naturalny kontekst do nauki poprzez fabułę, która jest nieodzownym elementem zajęć, umożliwiamy pozbycie się bariery i w rezultacie dziecko samo zaczyna wypowiadać pełne zdania w języku obcym. Nasi uczniowie nawet 3 letni jadąc z rodzicami za granicę porozumiewają się z innymi dziećmi bez problemu.Szkoła języków obcych Mała Lingua to również miejsce, w którym przekazujemy dzieciom pasję do podróżowania oraz poznawania nowych kultur.

język angielski dla dzieci

Bardzo chciałabym, aby Mała Lingua stała się miejscem twórczym, a Livendell, do którego zabiorę w podróż Państwa pociechy na spotkanie z rodziną Blabbersów, krainą, z której nie będą chciały wracać.
Serdecznie zapraszam do wspólnego podróżowania
Joanna Darczyńska
Właściciel Szkoły, Dyrektor Zarządzający MAŁA LINGUA Łódź

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone