MAŁA LINGUA OSTROŁĘKA

Piłsudskiego 19
07-410 Ostrołęka
661810661 ostroleka@malalingua.eu
O Filii

Mała Lingua - skuteczna metoda nauki języków obcych dla dzieci w Ostrołęce


Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Stwarza mu odpowiednie warunki do rozwoju oraz nauki. Trzeba jednak pamiętać, że dziecko do 4. roku życia jest najbardziej podatne na przyswajanie informacji i wiedzy. Warto wykorzystać ten czas efektywnie. Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy jest w ogóle możliwość nauczenia najmłodszych dzieci języków obcych? Oczywiście, że tak. Trzeba mieć na uwadze fakt, na jakim etapie rozwoju się znajduje i program dobrać odpowiednio tak, aby nie obciążał ani nie przytłaczał. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, wówczas skutek może być zupełnie odwrotny. Szkoła językowa w Ostrołęce Mała Lingua to miejsce, w którym realizowana jest autorska metoda nauczania Mała Lingua. W szkole istnieją aż cztery grupy wiekowe: pierwsza dla dzieci od 3 do 6 lat, druga i od 7 do 9 lat, trzecia grupa obejmuje dzieci w wieku od 10 do 13 lat, a ostatnia przeznaczona jest dla młodzieży powyżej 13. roku życia.


Kursy grupowe dla dzieci od 3 do 6 lat


Szkoła językowa dla dzieci w Ostrołęce Mała Lingua oferuje najwyższą jakość pracy z dzieckiem. Pierwsza i zarazem najmłodsza grupa wiekowa, do której można zapisywać dziecko na naukę języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego, to 3-6 latki. W tej grupie program prowadzony jest na czterech poziomach zaawansowania. Na każdy składają się 2 semestry nauki, po 32 lekcje. Zajęcia odbywają się: 2 x w tygodniu po 45 min/64 zajęć w ciągu roku (3-5 lat), 2x w tygodniu po 60 min/64 zajęć w ciągu roku (6 lat). Na każdych zajęciach w tej grupie prowadzone są ćwiczenia przyjazne mózgowi dziecka. Nauczanie odbywa się poprzez doświadczenie i działanie. Odgrywane są scenki oraz mini dialogi, w których towarzyszą również pacynki Blabbers. Na zajęciach wykorzystywana jest naturalna potrzeba ruchu do wspomagania nauki czytania oraz pisania. To przyswajanie wiedzy o świecie w języku angielskim. Każde zajęcia odbywają się na najwyższym poziomie i prowadzone są przez doświadczonych, wykształconych nauczycieli. Nauka języka angielskiego dla dzieci w Ostrołęce cieszy się bardzo dużą popularnością, podobnie jak innych języków.


Kursy grupowe dla dzieci w wieku 7-9 lat


Kolejna grupa dotyczy dzieci w wieku od 7. do 9. roku życia. Program również realizowany jest na czterech poziomach zaawansowania. Na każdy składają się 2 semestry nauki po 32 lekcje. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut. Na tym etapie nauczania proces również podporządkowany jest pod indywidualny cykl rozwoju dziecka. Wszystko odbywa się w sposób przyjazny dziecku i nieskomplikowany. Podczas przeprowadzanych zajęć występuje spontaniczna i pełnozdaniowa komunikacja w języku obcym. Kurs językowy dla dzieci w Ostrołęce to inwestycja w przyszłość oraz rozwój swojej pociechy.


Grupa dla dzieci w wieku 10-12 lat


Jest to grupa, w której języka obcego uczą się nieco starsze dzieci. Uczniowie pracują na podstawie autorskiego programu SPACE, którego główną funkcją jest wspieranie autonomii uczniów oraz zachęcanie ich do wzięcia odpowiedzialności za proces nauczania. Program ten stwarza także możliwości do rozwijania swojego hobby oraz pasji. Uczniowie są dzięki temu bardziej zmotywowani, co ma ogromny wpływ na nauczanie. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut.


Kursy młodzieżowe powyżej 13. roku życia


Kursy w tej grupie prowadzone są metodą LINGUA TEENS SPACE.Zajęcia ogólne, prowadzone inspirującą metodą, z elementami strategii egzaminacyjnych, ukazujące młodzieży ich mocne strony oraz talenty. Bardzo duży nacisk kładzie się na autonomię ucznia. Do tej grupy może uczęszczać młodzież do 18. roku życia. Dzięki kursowi może szybko rozwinąć swoje umiejętności językowe, a co za tym idzie - będzie mogła swobodnie komunikować się w dowolnie wybranym języku. Rodzice mogą mieć pewność, że nauka angielskiego w Ostrołęce zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, odbywa się na najwyższym poziomie.

Najmłodsze dzieciaki uczestniczą w kursach podzielonych na następujące grupy:
- NICHOLAS' LITTLE STARTERS - 3-5 latki, przedszkolaki (3 poziomy)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut
- ALICE'S JUNIORS - dzieci 6-9 lat (mamy tu aż 4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

Młodzież dzielimy również na 2 grupy:
- EARLY TEENS - 10-12 lat (4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut
- TEENS - 13-18 lat (poziomy Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

Używamy wielu autorskich materiałów dydaktycznych, których nie znajdziecie w innych placówkach, dzięki temu właśnie tak bardzo wyróżnia się Ostrołęka. Język angielski dla dzieci jest tu oferowany w ramach innowacyjnego, skutecznego programu. Na naszych zajęciach dzieci i młodzież korzysta z najnowszych technologii (posiadamy, m.in.: monitory interaktywne i inne multimedia).
Książki nie są wliczone w cenę kursu, ale są one własnością słuchacza.

Z powodzeniem przygotowujemy do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych oraz 8-klasisty. Jak do tej pory możemy się pochwalić 100% zdawalnością, co jest ogromnym sukcesem, biorąc pod uwagę język angielski! Ostrołęka może być dumna z wykształcenia swoich mieszkańców w zakresie umiejętności komunikowania się w języku obcym. A jako placówka partnerska programu Addvantage (British Council) przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych, w tym najbardziej popularnych FCE oraz CAE.

Współpracujemy też z klientami biznesowymi oraz prowadzimy kursy nauki dla dorosłych.

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone