MAŁA LINGUA OSTROŁĘKA

Piłsudskiego 19
07-410 Ostrołęka
661810661
ostroleka@malalingua.eu

Wyślij formularz
O Filii

 

Mała Lingua - skuteczna metoda nauki języków obcych dla dzieci i młodzieży w Ostrołęce

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego stwarza mu odpowiednie warunki do rozwoju oraz nauki. Warto też pamiętać, że dziecko do 4. roku życia jest najbardziej podatne na przyswajanie informacji i wiedzy, a do 12. roku życia mózg dziecka odbiera fale dźwiękowe najlepiej. Najłatwiej jest więc nauczyć się mówić w języku obcym do tego właśnie okresu. Warto wykorzystać ten czas efektywnie, dlatego bardzo dobrym pomysłem jest wysłanie dziecka na wszechstronnie rozwijające lekcje języka obcego, takie jakie prowadzi Mała Lingua & Lingua Teens Space - Szkoła Językowa Ostrołęka.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy jest w ogóle możliwość nauczenia najmłodszych dzieci języków obcych? Oczywiście, że tak. Trzeba mieć tylko na uwadze fakt, na jakim etapie rozwoju dziecko się znajduje i program dobrać odpowiednio tak, aby nie obciążał ani nie przytłaczał. Jeśli coś takiego będzie miało miejsce, wówczas skutek może być zupełnie odwrotny. Mała Lingua & Lingua Teens Space - Szkoła językowa w Ostrołęce to miejsce, w którym realizowana jest autorska metoda nauczania Mała Lingua. Szkoła dzieli naukę na aż 4 etapy – 4 różne przedziały wiekowe: pierwszy dla dzieci od 3 do 6 lat, drugi od 7 do 9 lat, trzeci dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat, a ostatni przeznaczony jest dla młodzieży powyżej 13. roku życia.

 

Kursy grupowe dla dzieci od 3 do 6 lat

Mała Lingua - Szkoła językowa dla dzieci w Ostrołęce oferuje najwyższą jakość pracy z dzieckiem. Pierwsza i zarazem najmłodsza grupa wiekowa, do której można zapisywać dziecko na naukę języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego lub hiszpańskiego, to 3-6 latki. W tej grupie program prowadzony jest na czterech poziomach zaawansowania. Na każdy składają się 2 semestry nauki, po 28 lekcji. Zajęcia odbywają się: 2 x w tygodniu po 45 min/56 zajęć w ciągu roku (dzieciaki 3-5 lat) lub 2x w tygodniu po 60 min/56 zajęć w ciągu roku (6 lat). Na każdych zajęciach w tej grupie prowadzone są ćwiczenia przyjazne mózgowi dziecka. Nauczanie odbywa się poprzez doświadczenie i działanie. Odgrywane są scenki oraz mini-dialogi, w których towarzyszą również pacynki uwielbianej przez dzieci rodziny Blabbers. Na zajęciach wykorzystywana też jest naturalna potrzeba ruchu do wspomagania nauki, a w szczególności czytania oraz pisania. Odbywają się też lekcje CLIL, czyli przyswajanie wiedzy o otaczającym nas świecie w języku angielskim. Każde zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykształconych. Nauka języka angielskiego dla dzieci w Ostrołęce cieszy się bardzo dużą popularnością, warto jest jednak wybrać szkołę mądrze i zapewnić dziecku maksymalnie dobrą opiekę i rozwój.

 

Kursy grupowe dla dzieci w wieku 7-9/10 lat

Kolejna grupa dotyczy dzieci w wieku od 7. do 9. lat. Program również realizowany jest na czterech poziomach zaawansowania. Na każdy składają się 2 semestry nauki po 28 lekcji. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut. Na tym etapie nauczania proces również podporządkowany jest pod indywidualny cykl rozwoju dziecka. Wszystko odbywa się w sposób przyjazny dziecku i nieskomplikowany. Podczas przeprowadzanych zajęć występuje spontaniczna i pełnozdaniowa komunikacja w języku obcym. Kurs językowy dla dzieci w Ostrołęce to inwestycja w dobrą przyszłość oraz rozwój swojej pociechy.

 

Grupa dla dzieci w wieku 10-12 lat

Jest to grupa, w której języka obcego uczą się nieco starsze dzieci, tzw. EARLY TEENS. Uczniowie pracują na podstawie autorskiego programu SPACE, którego główną funkcją jest wspieranie autonomii uczniów oraz zachęcanie ich do wzięcia pewnej odpowiedzialności za proces swojego uczenia. Program ten stwarza także możliwości do rozwijania swojego hobby oraz pasji. Uczniowie są dzięki temu bardziej zmotywowani, co ma ogromny wpływ na nauczanie. Lekcje odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut, w zależności od poziomu zaawansowania.

Kursy młodzieżowe powyżej 13. roku życia

Kursy w tej grupie również prowadzone są metodą LINGUA TEENS SPACE.Zajęcia ogólne, prowadzone inspirującą metodą, z elementami strategii egzaminacyjnych, ukazujące młodzieży ich mocne strony oraz talenty. Bardzo duży nacisk kładzie się na autonomię ucznia. Do tej grupy może uczęszczać młodzież do 18. roku życia. Dzięki kursowi młodzież może szybko rozwinąć swoje umiejętności językowe, a co za tym idzie - będzie mogła swobodnie komunikować się w dowolnie wybranym języku. Rodzice mogą mieć pewność, że nauka angielskiego w Ostrołęce w szkole Mała Lingua & Lingua Teens Space zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, odbywa się na najwyższym poziomie.

Możecie nas tutaj znaleźć:

Mała Lingua & Lingua Teens Space Ostrołęka
biuro/zapisy: ul. Piłsudskiego 19
tel.: 661 810 661
mail: ostroleka@malalingua.eu

zajęcia: ul. Piłsudskiego 19,
SP nr 1 (ul. Gen. A. E. Fieldorfa „Nila” 4/6) oraz
SP nr 3 (ul. Skowrońskiego 8).

 

Najmłodsze dzieciaki uczestniczą w kursach podzielonych na następujące grupy:

- NICHOLAS' LITTLE STARTERS - 3-5 latki, przedszkolaki (3 poziomy)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut
- ALICE'S JUNIORS - dzieci 6-9/10 lat (mamy tu aż 4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

Młodzież dzielimy również na 2 grupy:
- EARLY TEENS - 10-12 lat (4 poziomy, w zależności od stopnia zaawansowania)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut
- TEENS - 13-18 lat (poziomy Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate)
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 minut

Używamy wielu autorskich materiałów dydaktycznych, których nie znajdziecie w innych placówkach, dzięki temu właśnie tak bardzo wyróżniają się szkoły w ogólnopolskiej sieci szkół językowych Mała Lingua w tym nasza, w mieście Ostrołęka. Język angielski dla dzieci jest tu oferowany w ramach innowacyjnego, skutecznego i absolutne wyjątkowego programu. Na naszych zajęciach dzieci i młodzież korzysta z najnowszych technologii (posiadamy, m.in.: monitory interaktywne i inne multimedia), wielu auotrskich pomocy naukowych oraz pomocy znanych i cenionych w całej Polsce i na świecie.   
Książki nie są wliczone w cenę kursu, ale są one własnością słuchacza nawet po zakończeniu kursu.

Z powodzeniem przygotowujemy do egzaminów maturalnych oraz 8-klasisty. Jak do tej pory możemy się pochwalić 100% zdawalnością, co jest ogromnym sukcesem zarówno dla nas, jak i naszych słuchaczy. A jako placówka partnerska programu Addvantage (British Council) przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych, w tym najbardziej popularnych FCE oraz CAE, które z pewnością ułatwią start w dorosłe życie i dobry start w karierze zawodowej.

---

Gdzie jeszcze jesteśmy?

WarszawaWarszawa-BemowoCzerwionka LeszczynyInowrocławKnurówKoninKrakówLegionowoŁańcutNowy TargPajęcznoRzeszówSiedlceWarszawa-UrsusWarszawa-WolaZakopane


Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

PWN Matplaneta Talenty Guliwer
Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone