MAŁA LINGUA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
Joanna Darczyńska
Zajęcia prowadzone są na terenie szkół
97-300 Piotrków Trybunalski
730 000 832 biuro.lodz@malalingua.eu
O Filii

Joanna-Darczynska.jpg

Zamiłowanie do nauczania języka angielskiego, wykształcenie filologiczne i biznesowe oraz przekonanie, że niemożliwe jest możliwe, doprowadziło do powstania Mała Lingua w Piotrkowie Trybunalskim-szkoły języków obcych dla dzieci.
Pewnego dnia zdecydowałam, że powinnam zmienić swoje życie, podążać za tym, co trudne, ale co było moim marzeniem od wielu lat. Szkoła językowa Piotrków Trybunalski jest efektem tego postanowienia. Swoją szkołę stacjonarną prowadzę w Łodzi, jednakże będąc zainspirowana Państwa miastem, postanowiłam przywieźć ten niezwykły projekt do Piotrkowa Trybunalskiego i tak powstała Mała Lingua Szkoła Języków Obcych Piotrków Trybunalski, która od września będzie oferowała Państwa dzieciom dodatkowe zajęcia z języków obcych w ich szkołach podstawowych.

piotrków trybunalski język angielski dla dzieci

Piotrków Trybunalski język angielski dla dzieci to również miejsce, w którym przekazujemy dzieciom pasję do podróżowania oraz poznawania nowych kultur. Angielski - Piotrków Trybunalski dostarcza pełnej oferty inspiracji, edukacji i możliwości wszechstronnego rozwoju.
Bardzo chciałabym, aby Mała Lingua stała się miejscem twórczym, a Livendell, do którego zabiorę w podróż Państwa pociechy na spotkanie z rodziną Blabbersów, krainą, z której nie będą chciały wracać.
Serdecznie zapraszam do wspólnego podróżowania
Joanna Darczyńska
Właściciel Szkoły, Dyrektor Zarządzający MAŁA LINGUA Piotrków Trybunalski

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone