MAŁA LINGUA SIERADZ
Joanna Darczyńska
Zajęcia prowadzone są na terenie szkół
99-300 Sieradz
730 000 832
O Filii

Joanna-Darczynska.jpg

"Całe nasze życie to działanie i pasja. Unikając zaangażowania w działania i pasje naszych czasów, ryzykujemy, że w ogóle nie zaznamy życia"

Cytując klasyka-tak właśnie narodził się pomysł otworzenia szkoły języków obych w Sieradzu. Szkoła języków obcych Mała Lingua w Sieradzu to wynik moich życiowych wyborów, pasji do nauczania oraz biznesowego doświadczenia.

Absolwentka filologii angielskiej, specjalista ds. marketingu i public relations, z zawodu hotelarz i wieloletni lektor języka angielskiego postanowiłam porzuć pracę w firmie, aby otworzyć własną. Tak powstała Mała Lingua w Łodzi, gdzie prowadzę szkołę stacjonarną oraz szkoły Mała Lingua w Tomaszowie Mazowieckim, Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach i teraz Sieradzu. Będąc sama mamą-uważnie słucham rodziców moich uczniów i to dzięcki ich sugestiom Mała Lingua rozpoczyna swoją działalność na terenie szkół podstawowych i przedszkoli, które dołączą od września do programu Szkoły Partnerskie, w których poza prowadzeniem zajęć z języków obych będziemy organizować wydarzenia związane z podróżami, nauką języków obcych, a przede wszystkim odkrywaniemindywidualnych Talentów Państwa pociech!

Wykorzystując w nauczaniu bajkowy motyw rodziny Blabbersów z kosmosu, zabieramy Państwa dzieci w podróż do Livendell, gdzie na lekcjach poszukujemy naszych Dziecięcych Smaków Świata. W tym roku szukaliśmy ich w Hiszpanii, do której podróżowaliśmy regularnie pojazdem kosmicznym z napędem żaglowym wraz z naszymi bohaterami z Livendell, baśniową Rodziną Blabbersów.
Ich kuzyn z Ameryki Południowej, Lopez, poszukuje aktualnie miejsca, gdzie Blabbersi mogliby się udać w przyszłym roku szkolnym. Bardzo nam zależy, aby wybrany przez niego cel podróży zainteresował Blabbersów i skłonił ich do podróży na Ziemię. Alice Blabber zapisała się w tym roku na kurs fotografii i bardzo chciałaby na koniec zorganizować własną wystawę fotografii pt.: „Alice's World" – Świat według Alice.
Pomożesz nam, uczniom MAŁA LINGUA, wybrać miejsce, do którego w podróż wybiorą się Blabbersi w nowym roku szkolnym?

 

szkoła językowa kutno

Zapraszam do wspólnego podróżowania, Joanna Darczyńska

Właściciel szkoły, dyrektor zarządzający

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone