Afrykańskie spotkanie za nami Dziękujemy naszym dzieciom za moc wzruszeń i emocji, byliście wspaniali. Duże wyrazy uznania dla nauczycielek języka angielskiego za ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i gromkie oklaski....
Afrykański dzień dziecka
Licencjonowana Szkoła języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE była partnerem Marszu-o-bieg , który odbył się 17 września 2016 r. na Jasnych Błoniach w Szczecinie . Liczył się każdy pokonany wspólnie kilometr, który przekształcił się w cegiełkę na...
WSPIERAMY EDUKACJĘ DZIECI W AFRYCE Drodzy Rodzice! W MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży bardzo dbamy o to, aby ucząc języków i rozwijając umiejętności komunikacji w języku obcym, rozwijać jed...
Nasze sale w szkole przy al.Wojska Polskiego czekają na wszystkich poliglotów małych,średnich i dużych. Podróże z Blabbersami w takich salach to czysta przyjemność i radość.Nastolatkowie i młodzież też nie będą narzekać na otoczenie w jakich uczyć się będ...
16 września 2016 r. Dzień Otwarty naszej stacjonarnej szkoły. W programie lekcje pokazowe, gry i konkursy z nagrodami , konsultacje z metodykiem .Zachęcamy do zapisów na lekcje pokazowe.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na Targach Edukacyjnych. Analizujemy wszystkie zgłaszane postulaty, będziemy starali się rozwiązać je w najbliższych miesiącach.
Zapraszamy na nasze stoisko podczas Targów Edukacyjnych Witaj Szkoło w dniach 10-11 września 2016 r. w CH GALAXY. Na dzieci czeka Lopez i ciekawe upominki.
MAŁA LINGUA SZCZECIN WOJSKA POLSKIEGO

al. Wojska Polskiego 83
70-481 Szczecin
91 432 47 06 sekretariat.szczecin@malalingua.eu
O Filii

 Nasza spółka od 11 lat prowadzi niepubliczną szkołę podstawową. Pierwsi nasi absolwenci są już studentami. W szkole nauczane są trzy języki angielski, niemiecki i francuski. Staramy się, żeby nasi uczniowie nie tylko sprawnie i bez lęku posługiwali się językami obcymi, ale także poszerzali swoje horyzonty w patrzeniu na świat oraz odkrywali swoje wyjątkowe talenty, nie tylko językowe. Sukcesy naszych uczniów w sprawdzianach i konkursach świadczą o wysokim poziomie nauczania. Ciągle jednak poszukujemy nowych metod nauczania. Stąd nasz wybór metody MAŁA LINGUA. Naszej szkole , jak i metodzie MAŁA LINGUA przyświeca hasło, że sukces jest tam gdzie „wiedza i zabawa spotykają się w połowie drogi”  (WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY ).

      Szkoła języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA realizuje autorską metodę nauczania języków dla dzieci w wieku 3-12 lat . Metoda opiera się o bajkowy motyw rodziny Blabbersów z Livendell. Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami – poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku, z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię i tym samym zachęca je do efektywnej nauki. Poprzez poznawanie przygód Blabbersów dzieci uczą się mówić pełnymi zdaniami oraz przygotowują się do komunikacji w tzw. naturalnym środowisku językowym, tj.za granicą czy spotykając obcokrajowca.

Dyrektor Zarządzający  MAŁA LINGUA Szczecin Wojska Polskiego
Prezes "Szkoły Przyszłości PRIMUS" Sp. z o.o.


OFERTA SZKOŁA PODSTAWOWA

Zapraszamy dzieci szkół podstawowych na naukę języka angielskiego metodą MAŁA LINGUA. 
Grupa wiekowa 6-9 lat - klasy I, II, III 
Bajkowy kontekst zajęć osadzony w aspekcie barwnych przygód Blabbersów oraz wykorzystanie autorskich pomocy naukowych i materiałów dydaktycznych oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię oraz pozwala wszystkimi zmysłami zanurzyć się w języku. Poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania nasi uczniowie w naturalny sposób przyswajają nie tylko wiedzę językową, ale także niezbędne umiejętności komunikacyjne, tak ważne w procesie nauki języka obcego.
Rodzina Blabbersów pochodzi z półbaśniowej krainy Livendell, znajdującej się w kosmicznym wymiarze niedostępnym dla zwykłych ludzi. To kolorowy świat najdziwniejszych stworów, magicznych wróżek i niezwykłych przygód. Razem z Blabbersami dzieci mogą przeżyć niezapomniane chwile i poznać wiele ciekawostek zarówno o kosmicznym Livendell, jak i o krajach świata, po których podróżują nasi bohaterowie.
Dzieci poznają Nicholasa i jego siostrę Alice oraz ich rodziców Gabriela i Sylwię, babcię Victorię i dziadka Benjamina. Poznają wujka Jonathana i ciocię Agnes oraz jej ulubieńców: kota Pinky i psa Lucky . Zaprzyjaźnią się nietuzinkowym kuzynem Lopezem, który jest niezwykle przyjazny i uwielbia dzieci. Dzięki niemu dzieci poznają inne języki obce.
Program dla grupy wiekowej 6-9 lat realizowany jest na 4 poziomach zaawansowania. Na każdy poziom składają się 2 semestry nauki, po 28 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut.

 Oferta na rok 2016/2017

TYP KURSU

ILOŚĆ GODZIN

SYSTEM ZAJĘĆ

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

Język angielski 

Dzieci 7-9 lat

28 godzin lekcyjnych w semestrze

2 razy w tygodniu
po 60 min

4-8 osób

Dzieci w grupie wiekowej 10-12 lat

Dla grupy wiekowej 10-12 lat metoda i zastosowanie motywu Blabbersów zostały odpowiednio zmodyfikowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb tej grupy wiekowej. Baśniowy motyw rodziny Blabbersów zastąpiliśmy motywem SPACE, który zapewni uczniom autonomię w procesie opanowywania języka, czyli możliwość wpływania we współpracy z Lektorem na formę i kontekst zajęć oraz umożliwi wzięcie pod uwagę jego potrzeb i zainteresowań na zajęciach językowych.
W tej grupie wiekowej dzieci przechodzą z metody zapamiętywania mechanicznego - na pamięć, na metodę związaną z tłumaczeniem różnych zagadnień od strony logicznej, rozpoczyna się opanowywanie języka według metody tradycyjnej. Wprowadzona zostaje gramatyka w formie opisowej tj. np. odmiany części mowy, tak by dzieci w pełni rozumiały dlaczego dany komunikat wygląda tak a nie inaczej.
Dziecko rozpoczynając kurs od podstaw najpierw poznaje konstrukcje oraz słownictwo, które będzie niezbędne do podstawowej komunikacji. Kolejne poziomy wprowadzają coraz większy zakres leksykalny i gramatyczny, którego nacisk rozłożony jest na umiejętność wypowiedzi pełno zdaniowych oraz użycie języka sytuacyjnego. Po czterech latach nauki osiągany jest poziom średnio zaawansowany , pozwalający na formułowanie dowolnych abstrakcyjnych wypowiedzi i swobodną komunikację w zakresie sytuacji życia codziennego typu: w sklepie, u lekarza, na lotnisku, na poczcie, w Internecie, w bibliotece etc.

Program dla tej grupy wiekowej realizowany jest na 4 poziomach zaawansowania. Na każdy poziom składają się 2 semestry nauki, po 28 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut.

 Oferta na rok 2016/2017

TYP KURSU

ILOŚĆ GODZIN

SYSTEM ZAJĘĆ

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

Język angielski       Dzieci10-12lat

28 godzin lekcyjnych w semestrze

2 razy w tygodniu
po 60 min

4-8 osób

Inne języki obce
Oprócz wszechobecnego języka angielskiego, staramy się nadać naszej działalności edukacyjnej charakter multikulturowy i motywować naszych uczniów do podejmowania nauki drugiego języka. Innych niż angielski języków dzieci mogą uczyć się w ramach naszego programu: Lopez uczy Blabbersów mówić po hiszpańsku, niemiecku, francusku…

 Oferta na rok 2016/2017

TYP KURSU

ILOŚĆ GODZIN

SYSTEM ZAJĘĆ

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

Język niemiecki
 Język hiszpański
Język francuski
Dzieci 7-12 lat

            28 godzin
           lekcyjnych
         w semestrze

2 razy w tygodniu
po 60 min

4-8 osób

OFERTA PRZEDSZKOLAKI

Jeżeli jesteś MAMĄ przedszkolaka i chcesz by twoje dziecko poznało Baby Blabbera, już dziś skontaktuj się z naszą licencjonowaną szkołą języków obcych dla dzieci MAŁA LINGUA.  Baby Blabber to najmłodszy w rodzinie Blabbersów brzdąc, razem z którym wszystkie ciekawe przygód maluchy mogą poznawać świat i uczyć się języków już od przedszkola. Warto wiedzieć , że Rodzina Blabbersów pochodzi z półbaśniowej krainy Livendell, znajdującej się w kosmicznym wymiarze niedostępnym dla zwykłych ludzi. To kolorowy świat najdziwniejszych stworów, magicznych wróżek i niezwykłych przygód.

O programie 
MAŁA LINGUA ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci Grupa PWN przygotowała specjalny program do nauki dzieci w wieku przedszkolnym „The Blabbers’ Nursery Project”, z jego głównym bohaterem Baby Blabberem.   Program dla dzieci przedszkolnych realizowany jest na 3 poziomach zaawansowania. Na każdy poziom kursu składają się 2 semestry nauki, po 28 godzin lekcyjnych każdy.
Pierwszy poziom skierowany jest dla dzieci w wieku 3-4 lat, które po jego ukończeniu kierowane są  na specjalną ścieżkę nauki uwzględniającą tak wczesny start z naszą metodą. Kolejne poziomy dedykowane są pięciolatkom i sześciolatkom. 
 
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut, gdyż dzieci w tym wieku charakteryzują krótkie odcinki koncentracji uwagi.   
 
 

Portfolio językowe  

W MAŁA LINGUA rodzice otrzymują bieżące raporty na temat postępów językowych dziecka. Umożliwia to Paszport Blabbersa – Portfolio Językowe, które wypełniane jest przez Lektora po każdej lekcji. 
Portfolio Językowe - Paszport Blabbersa jest:  

  • zestawieniem zakładanych umiejętności językowych  każdego dziecka na każdy semestr nauki w ramach programu MAŁA LINGUA,
  • narzędziem oceny dzieci przez Lektora i samooceny  dzieci,
  • narzędziem komunikacji między Lektorem a  Rodzicami,
  • świadectwem umiejętności językowych dzieci na ich  ścieżce nauki języka obcego,
  • zeszytem pracy i zbiorem prac manualnych dziecka  na drodze opanowywania języka. 

Korzyści dla Rodziców i Dzieci: 

  • czytelny cel postępu językowego - możliwość      zapoznania się z programem dla dziecka już przy zapisie na kurs językowy,
  • bieżący monitoring postępów językowych dziecka,
  • bieżąca komunikacja z Lektorem,
  • potwierdzenie ścieżki edukacji językowej dziecka z oceną rezultatów w opanowywaniu języka – cenne przy przenoszeniu dziecka  na kurs językowy do innej placówki. 

Oferta na rok 2016/2017

TYP KURSU

ILOŚĆ GODZIN

SYSTEM ZAJĘĆ

ILOŚĆ OSÓB W GRUPIE

Język angielski 
Dzieci   3-4 lata i 5-6 lat

28 godzin lekcyjnych w semestrze

2 razy w tygodniu
  po 45 min

4-8 osób

Oprócz wszechobecnego języka angielskiego, staramy się nadać naszej działalności edukacyjnej charakter multikulturowy i motywować naszych uczniów do podejmowania nauki drugiego języka.

Innych niż angielski języków dzieci mogą uczyć się w ramach naszego programu: Lopez uczy Blabbersów mówić po hiszpańsku, niemiecku, francusku…


Na kurs angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego można zapisać się :
- internetowo – zapisy online na stronie www.malalingua.com.pl
- mailowo wysyłając zgłoszenie na sekretariat.szczecin@malalingua.eu
- telefonicznie : 91 432 47 06      mobile: 662 907 206
- osobiście w sekretariacie szkoły : Szczecin, al. Wojska Polskiego 83.


Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone