MAŁA LINGUA TOMASZÓW MAZOWIECKI
Właściciel Szkoły, Dyrektor Zarządzający - Joanna Darczyńska
Zajęcia prowadzone są na terenie szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 1 oraz Zespół Szkół nr 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki
730 000 832 biuro.lodz@malalingua.eu
O Filii

Joanna-Darczynska.jpg

W pewnym momencie swojego życia podjęłam decyzję o porzuceniu stabilnej kariery i postanowiłam podążać za tym, co trudne, ale co było moim marzeniem od wielu lat. Mała Lingua Szkoła Języków Obcych jest właśnie wynikiem tych zmian. Swoją szkołę stacjonarną prowadzę w Łodzi, jednak jako rodowita tomaszowianka postanowiłam przywieźć ten niezwykły projekt do Tomaszowa Mazowieckiego i tak powstała Mała Lingua Szkoła Języków Obcych Tomaszów Mazowiecki, która od września będzie oferowała Państwa dzieciom dodatkowe zajęcia z języków obcych w ich szkołach podstawowych.
Ukończone Studia filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim i wieloletnia praca lektora pozwoliły mi zdobyć ogromne doświadczenie w zakresie nauczania języka obcego. Drugie studia w zakresie marketingu i zarządzania ze specjalizacją public relations oraz praca na stanowisku managerskim pokazały, w jaki sposób zarządzać w kreatywny sposób swoją firmą.

Jednak największe doświadczenie zdobyłam zostając mamą. Syn Antoś jest moją największą inspiracją i to właśnie on pokazuje mi, jak ważne jest oswojenie dziecka z językiem obcym już od najmłodszych lat. Stwarzając naszym małym uczniom naturalny kontekst do nauki poprzez fabułę, która jest nieodzownym elementem zajęć, umożliwiamy pozbycie się bariery i w rezultacie dziecko samo zaczyna wypowiadać pełne zdania w języku obcym. Nasi uczniowie nawet 3 letni jadąc z rodzicami za granicę porozumiewają się z innymi dziećmi bez problemu.

tomaszów mazowiecki język angielski dla dzieci

Szkoła językowa Tomaszów Mazowiecki to również miejsce, w którym przekazujemy dzieciom pasję do podróżowania oraz poznawania nowych kultur.
Bardzo chciałabym, aby Mała Lingua stała się miejscem twórczym, a Livendell, do którego zabiorę w podróż Państwa pociechy na spotkanie z rodziną Blabbersów, krainą, z której nie będą chciały wracać.
Serdecznie zapraszam do wspólnego podróżowania
Joanna Darczyńska
Właściciel Szkoły, Dyrektor Zarządzający MAŁA LINGUA Tomaszów Mazowiecki

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone