MAŁA LINGUA WARSZAWA MOKOTÓW

ul.Józefa i Jana Rostafińskich 1
Warszawa
797 726 297 mokotow@malalingua.eu
O Filii

 

MAŁA LINGUA MOKOTÓW  w Warszawie to Szkoła Własna ogólnopolskiej sieci szkół języków obcych MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Grupa PWN. Zajęcia odbywają się w nowo otwartej Dwujęzycznej Szkole Podstawowej PWN przy ul. Rostafińskich 1.

Każda lekcja to inna, niesamowita historia z życia Rodziny Blabbersów, która ma swoją akcję i kulminację pod koniec zajęć. Podczas toczącej się na zajęciach zabawnej i zaskakującej fabuły dzieciom prezentowane jest słownictwo oraz struktury gramatyczne. Metoda MAŁA LINGUA zakłada wprowadzenie dziecka w świat pełen magicznych wróżek i zaskakujących zdarzeń, aby trafić do emocji i fantazji dziecka, które z ochotą będzie prezentować swoje umiejętności językowe.

W MAŁA LINGUA :

-skutecznie eliminujemy aspekt szybkiego zapominania materiału

-dzieci posługują się pełnymi zdaniami

- rozwija u dzieci pojęcia multikulturowości i dialogu międzykulturowego

- inspiruje podróżami

- naucza projektowo

- zanurza dziecko w języku docelowym

- naucza wiedzy o świecie

Kamienie Milowe w metodzie to motyw Rodziny Blabbersów, teatralizacja z tocząca się fabułą, umuzykalnienie z drylem, wypowiedzi pełnozdaniowe oraz próba ominięcia u dzieci tzw. okresu „Silent period”.

W MAŁA LINGUA nauczamy skutecznie wykorzystując autorskie pomoce dydaktyczne, które oddziałowy ja na dziecięcą wyobraźnię.

Jeśli szukasz bajecznego miejsca, w którym Twoje dziecko nauczy się języka angielskiego, zapraszamy na lekcje pokazowe!!!

Zapisz dziecko już dziś!

 


Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone