MAŁA LINGUA WARSZAWA WOLA
Właściciel Katarzyna Białobok
Aleja Prymasa Tysiąclecia 60/62
Warszawa
503-026-438
k.bialobok@malalingua.eu

Wyślij formularz
O Filii

Nazywam się Katarzyna Białobok i jako lektorka języka angielskiego od ponad 10 lat pracuję z uczniami w każdym wieku: przedszkolakami, dziećmi, młodzieżą, oraz dorosłymi …  Prywatnie uczę się również języka hiszpańskiego, uwielbiam podróże, kino, książki  i narty.

W nowym roku szkolnym postanowiłam otworzyć filię szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży Mała Lingua & Lingua Teens Space na Warszawskiej Woli ponieważ jest to program jak żaden inny zachęcająca dzieci i młodzież do nauki języków.

Kursy dla młodszych dzieci Mała Lingua poprzez teatralizację i szalone przygody rodziny Blabbersów rozwijają przede wszystkim umiejętność mówienia w języku obcym, stawiając przy tym na pełnozdaniowość i umuzykalnienie, co bardzo dobrze wpływa na efektywność nauczania w tej grupie wiekowej.

Z kolei kursy dla młodzieży Lingua Teens Space to oddanie młodzieży przestrzeni do prezentowania własnych zainteresowań i  pasji, co sprawia że zajęcia są niezwykle ciekawe i motywujące.

Ale to nie wszystko, w Mała Lingua chcemy inspirować uczniów do poznawania innych kultur: organizujemy wiosenne wydarzenia językowe w szkołach, gramy w teatrze, kręcimy serial… A kto wie, co jeszcze będzie się u nas działo? Bo szkoły Mała Lingua & Lingua Teens Space nie tylko uczą angielskiego, a również wspierają rozwój otwartych na świat i innych ludzi Młodych Obywateli Świata.

Serdecznie zapraszam na kursy Mała Lingua prowadzone w  naszych partnerskich Szkołach Podstawowych i Przedszkolach na terenie warszawskiej Woli, na których mamy zamiar skutecznie zarazić Was pasją do nauki języków!


Gdzie jesteśmy:

* Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirku i Wigury, ul. Żytnia 40

* Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego, ul. Brożka 15

* Szkoła Podstawowa nr 351 w Zespole Szkół nr 122, ul. Olbrachta 48/56

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone