MAŁA LINGUA WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE

Warszawa
+48 508 682 149 franchising@malalingua.eu
O Filii

W stolicy nie brakuje szkół językowych, które oferują profesjonalne kursy dla najmłodszych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by powstała kolejna. Nie ma wątpliwości, że tutejszy rynek nie jest do końca nasycony, a rodzice wciąż szukają idealnego miejsca do rozwoju swoich pociech. Okazuje się, że dla większości strzałem w 10 jest właśnie angielski. Warszawa Śródmieście wydaje się doskonałą lokalizacją, w której może powstać kolejna filia ogólnopolskiej sieci szkół Mała Lingua.

 

Jeśli zgadzasz się z nami, że nauka języka angielskiego jest dzisiaj koniecznością i masz właściwe kwalifikacje, by taką oferować małym mieszkańcom stolicy, rozpocznij współpracę z Mała Lingua. Dzięki temu zapewnisz sobie pewną działalność biznesową i zrealizujesz marzenia o zawodowym sukcesie poprzez przekazywanie jakościowej wiedzy i umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim swoim uczniom.

 

Nie pozwól, by ktoś Cię wyprzedził, naszej filii nie ma jeszcze w lokalizacji, takiej jak Warszawa Śródmieście. Język angielski dla dzieci może tu być oferowany właśnie przez Ciebie. Bądź pierwszy i nie daj się konkurencji. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie Twojej działalności. Zyskasz dostęp do najlepszych materiałów i autorskich programów nauczania. Pomożemy Ci w promocji i z chęcią przyjmiemy do sieci profesjonalnych szkół, które z powodzeniem działają już na terenie całej Polski. Zaproponuj maluchom już teraz ciekawe lekcje w miejscu, jakim jest szkoła językowa. Warszawa Śródmieście ma mnóstwo mieszkańców, którzy chętnie rozpoczną z Tobą przygodę z angielskim.


Skontaktuj się z nami:+48 508 682 149

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone