MAŁA LINGUA WARSZAWA WESOŁA

Warszawa
+48 508 024 793 franchising@malalingua.eu
O Filii

Polacy rozwijają się językowo. W corocznych rankingach zajmujemy coraz wyższe miejsca, biorąc pod uwagę wszystkie kraje europejskie. Daleko nam jednak jeszcze do krajów skandynawskich – tam angielski jest niemalże drugim używanym językiem.

Cieszy zaś fakt coraz większej popularności szkół językowych w naszym kraju. Zauważa się ogromne zainteresowanie w kwestii edukowania najmłodszych. Podstawą są dzisiaj lekcje języka angielskiego już dla kilkulatków. Dla uczniów szkół podstawowych jest to standard.

Właśnie dlatego działalność biznesowa, jaką jest szkoła językowa okaże się strzałem w 10. Z naszą pomocą otworzysz filię Mała Lingua. Zwróć uwagę na lokalizacje w stolicy, bo to tutaj masz najlepsze warunki do rozwoju swojej działalności. Tutaj również odnotowuje się największe zainteresowanie zajęciami, których podstawą jest angielski. Warszawa Wesoła może być doskonałą propozycją. Lokalizacja stwarza idealne warunki do prowadzenia placówki, jaką jest szkoła językowa. Warszawa-Wesoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców stolicy. To tutaj również przybywa każdego roku najmłodszych Warszawiaków. Ich rodzice z całą pewnością chcą zapewnić im jak najlepszą przyszłość, a nauka języków obcych jest bez wątpienia jednym z czynników, dzięki którym osiągną sukces.

Jeśli stawiasz na rozwój najmłodszych na najwyższym poziomie i również twierdzisz, że nauka angielskiego jest dzisiaj koniecznością, otwórz filię w Warszawa Wesoła. Język angielski dla dzieci pozwoli osiągnąć Ci sukces zawodowy, a Twoim uczniom zapewni jakościową wiedzę i umiejętności komunikacyjne.

Skontaktuj się z nami: franchising@malalingua.eu

Przepisz kod z obrazka:
Captcha
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE
WHERE KNOWLEDGE AND FUN MEET HALFWAY.

Zapisz się na kurs językowy

Zapisy online

Nasi partnerzy

Strony internetowe TRUSTNET
Copyright (c) MALA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone